97 oktan !

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #21 gönderen blue-chip » Pzt Haz 08, 2009 2:11 pm

ARKADAŞLAR MÜJDE, ÇÖZÜMÜ BULDUM
Neredeyse kendimden şüphe etmeye başlayacaktım bu LRP ürünü ile ilgili çünkü Total için çalışırken bu ürünü elime alıp uzun uzadıya üzerinde pazarlama yöntemleri uygulamıştık.
Neyse, bugün havalimanı tarafından gelirken, normalde kullandığım Materia için benzin alacaktım, Yenibosna karşısındaki Total gözüme takıldı. Bir de orayı deneyeyim dedim.
VEEEEE BİNGO!
Pompanın yanında aşağıdaki resmini gördüğünüz katkı malzemesi bana gülümsüyor. İstasyon müdürü ile konuştum, satmadıklarını, bir süre önce bir miktar geldiğini ama kimsenin kullanımını talep etmediğini söyledi. Yani aslında o benzincilerde eğer talep edersek ücret bile istemeden hu katkıyı koyuyor olmaları gerekiyor. Rica minnet iç,inde yarımdan az kalmış bir kutuyu aldım adamdan. Merkeze mektup yazacağımı, kendilerinin de ismini geçirip teşekkür edeceğimi falan söyledim, aldım bir tane.

ŞİMDİ NE YAPMAMIZ GEREKİYOR:
Bunu okuyan herkes Total'in sitesine girip, bu ürünü talep ettiğimize dair bir mesaj atsın, 15-20 mesaj gelince kayıtsız kalamazlar. İster istasyonlarında bulundursunlar, isterlerse satsınlar koyalım araçlarımıza. Bir kutu çok uzun süre idare eder zaten bizi. Dozaj ayarı da olduğu için kullanımı süper pratik.

ARAŞTIRMACI VOSÇU OLARAK BENDEN BURAYA KADAR, DEVAMI ELBİRLİĞİMİZ İLE GELECEK.

[IMG:1200:1600]http://img25.imageshack.us/img25/2344/foto277.jpg[/img]

[IMG:1600:1200]http://img25.imageshack.us/img25/2810/foto279c.jpg[/img]

---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #22 gönderen blue-chip » Pzt Haz 08, 2009 2:33 pm

ben iyisi mi bo konuyu yeni başlık altında açayım, herkes görsün...
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir