:::ÇAĞRI::: >Süper Benzin Çözümü<

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

:::ÇAĞRI::: >Süper Benzin Çözümü<

Mesaj #1 gönderen blue-chip » Pzt Haz 08, 2009 2:36 pm

97 Oktan başlıklı konu altında verdiğim yanıtı herkesin dikkatini çekebilmek için yeni konu olarak açıyorum arkadaşlar, aynı mesajı diğer konu altında görenler lütfen şaşırmasın. Çünkü önemli bir konu malumunuz...

ARKADAŞLAR MÜJDE, ÇÖZÜMÜ BULDUM SONUNDA
Neredeyse kendimden şüphe etmeye başlayacaktım bu LRP ürünü ile ilgili çünkü Total için çalışırken bu ürünü elime alıp uzun uzadıya üzerinde pazarlama yöntemleri uygulamıştık.
Neyse, bugün havalimanı tarafından gelirken, normalde kullandığım Materia için benzin alacaktım, Yenibosna karşısındaki Total gözüme takıldı. Bir de orayı deneyeyim dedim.
VEEEEE BİNGO!
Pompanın yanında aşağıdaki resmini gördüğünüz katkı malzemesi bana gülümsüyor. İstasyon müdürü ile konuştum, satmadıklarını, bir süre önce bir miktar geldiğini ama kimsenin kullanımını talep etmediğini söyledi. Yani aslında o benzincilerde eğer talep edersek ücret bile istemeden bu katkıyı koyuyor olmaları gerekiyor. Rica minnet içinde yarımdan az kalmış bir kutuyu aldım adamdan. Merkeze mektup yazacağımı, kendilerinin de ismini geçirip teşekkür edeceğimi falan söyledim, aldım bir tane.

ŞİMDİ NE YAPMAMIZ GEREKİYOR:
Bunu okuyan herkes Total'in sitesine girip, bu ürünü talep ettiğimize dair bir mesaj atsın, 15-20 mesaj gelince kayıtsız kalamazlar. İster istasyonlarında bulundursunlar, isterlerse satsınlar koyalım araçlarımıza. Bir kutu çok uzun süre idare eder zaten bizi. Dozaj ayarı da olduğu için kullanımı süper pratik.

ARAŞTIRMACI VOSÇU OLARAK BENDEN BURAYA KADAR, DEVAMI ELBİRLİĞİMİZ İLE GELECEK.

[IMG:1200:1600]http://img25.imageshack.us/img25/2344/foto277.jpg[/img]

[IMG:1600:1200]http://img25.imageshack.us/img25/2810/foto279c.jpg[/img]

---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Kullanıcı avatarı
carpe diem
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Piraye

Mesaj #2 gönderen carpe diem » Pzt Haz 08, 2009 4:31 pm

Harikasın Murat abi.Hemen mail atıyorum :ok:
---Turan DEMİRER---

Resim

Uploaded with ImageShack.us

Kimler Geldi Kimler Geçti

06 KP 384 1972 1302
06 FJA 85 1974 1303
06 NT 303 1974 1303S
06 EP 434 1967 1300

Resim
sertug
Vosdost

Mesaj #3 gönderen sertug » Pzt Haz 08, 2009 4:37 pm

Saol Murat abi..

Zaten bu katkı maddesi Total internet sitesinde ürünler arasında halen görünüyor..

Ben biraz daha arıyayım green max ı..

Muhtemel hararet sorunumun farklı benzinliklerden farklı oktanlarda benzin almamdan kaynaklandığını tahmin ediyorum.

Bide bunu deneyeyim..
Eğer istediğim gibi olmazsa yavaş yavaş 95 e alıştırıp hep aynı istasyondan almaya gayret edicem..
Kullanıcı avatarı
gokhanondas
Vosdost
Vosvosumun adı: ADİ

Mesaj #4 gönderen gokhanondas » Pzt Haz 08, 2009 4:43 pm

Murat abi Atakent ışıkların ordaki opette 97 mi 95 mi tam hatırlamıyorum ama süper benzin satılıyor :) en baştaki pompada :) bi bak istersen :) Adam bana dedi bundan doldurıyım yok abi dedim dedi bunu eski araçlara tavsiye ediyoruz dediler.
Bazı şeyleri olduğu gibi kabullenmeyi bilmelisin.Vosvosunun Orjinaline sadık kalmalısın.

Gökhan Öndaş
34 AD 2407
blue-chip
Vosdost

Mesaj #5 gönderen blue-chip » Pzt Haz 08, 2009 6:55 pm

sürekli atakent ışıklardan geçemeyeceğimize göre bu malı alıp bagaja atmakta fayda var:)
herhengi bir yerden 95 alıp bunu katınca süper ayarına geliyor benzin.
mutlaka total olması gerekmiyor. ama benzincinin dediğine göre her total istasyonunda olması gerekiyormuş. istediğinde ek ücret ödemeden katmaları lazım. şimdilik bunu bile garantiye alsak önemli bir iş yapmış oluruz motorlarımızın sağlığı için.
---> MURAT YAVUZ <---

Resim
Kullanıcı avatarı
olympos
Vosdost

Mesaj #6 gönderen olympos » Pzt Haz 08, 2009 6:57 pm

performans nasıl oluyo sevdımı ufaklık bu mamayı
barış
deü hukuk fakültesi Resim
Kullanıcı avatarı
gokhanondas
Vosdost
Vosvosumun adı: ADİ

Mesaj #7 gönderen gokhanondas » Pzt Haz 08, 2009 6:58 pm

Hani sen sürekli full'lüyorsun ya abi depoyu o yüzden dedim :)
Bazı şeyleri olduğu gibi kabullenmeyi bilmelisin.Vosvosunun Orjinaline sadık kalmalısın.

Gökhan Öndaş

34 AD 2407
blue-chip
Vosdost

Mesaj #8 gönderen blue-chip » Pzt Haz 08, 2009 7:04 pm

ben mümkün olduğunca ful alırım doğrudur, ayrıca eğer bulabiliyorsam süper alırım. şu anda bunu deneme şansım olmadı. ama önceki çalışmalarımda teknik detaylarını etraflıca öğrenmiştim, öncelikle bu bir performans ürünü değil, onu söylemek lazım. ama emin olabilirsiniz eğer performans anlamında bir fark hissetmeseniz bile orta vadede motorunuzun iç sağlığı için inanılmaz önemli bir detay.kurşunsuz benzin kullanımı metal yorgunluğunu %30a varan oranlarda hızlandırıyor çünkü.
---> MURAT YAVUZ <---

Resim
Kullanıcı avatarı
Scarface
Vosdost
Vosvosumun adı: Zeuss

Mesaj #9 gönderen Scarface » Pzt Haz 08, 2009 7:22 pm

mail atılmıştır, gözle görünmeyen bir etkisi olsa dahi, orta veya uzun vade de motorun sağlığına fayda edecektir.
34 TS 001

[IMG:100:75]http://i43.tinypic.com/6pakvm.jpg[/img]
İsmailFidan
Vosdost

Mesaj #10 gönderen İsmailFidan » Pzt Haz 08, 2009 10:21 pm

http://www.total.com.tr/Os/osturkey.nsf ... 9005CA998&

arkadaşlar ben bu linkten mail attım.hepimiz aynı departmana atalım.yani pazarlamaya..
İsmail Fİdan
MSN: [email protected]

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir