Arkadaşlar bana ekonomi için fikir verin!!!

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
mondiaynali
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #21 gönderen mondiaynali » Prş Eki 15, 2009 3:29 pm

Herşeyini değişmişler abi elektrik tesisatı bile değişmiş nejdet ustanın karşısında bi yerde gördüm doktor çok para harcadı dedi birisi.

1302 S 1972 - 25 AK 553
1303 1973 - 06 D 3425
1303 L 1974 - 25 NC 728

Murat AYNALI
Erzurum Atatürk Üniversitesi

[email protected]

Bir Sevdadır 1303...

Resim
Kullanıcı avatarı
cemşit
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: DuRMuŞ

Mesaj #22 gönderen cemşit » Prş Eki 15, 2009 8:19 pm

mondiaynali yazdı:Herşeyini değişmişler abi elektrik tesisatı bile değişmiş nejdet ustanın karşısında bi yerde gördüm doktor çok para harcadı dedi birisi.

Harcamış olacabileceğini tahmin etmek zor değil murat resim eklemiştin ya motoru falanda indirtmişler, sağlam bi bakım yapıolar ... Nede olsa yaptırdıkları ustalar tanıdık, fazla para vermezler merak etme.... Kendileride sanayii esnafından sonuçta.....
Resim

Murat AKKAYA
0505 258 9911

[email protected]

Kimler geldi , Hayatımdan kimler geçti...

1974 1303 S 34 UT 467 Cemşit
1973 T2 B 07 CDD 25 Abbush
1973 1300 35 HCR 34 Hacer
1967 1500 06 EL 302 .....
tk
Vosdost

Mesaj #23 gönderen tk » Prş Eki 15, 2009 11:51 pm

adamım para harcadık ama inanın türkiyede böyle vosvos çok az vardır resimleri atıcam resmen kat kaloiferi döşedik arabaya borular ermiş çamur dolmuş kaldırdık göğüsü önde çürükler vardı elektrik tesisatını keyfekeder değiştirdim koltuk yapısınıda beğenmemiştim istanbuldan orjinal pilot koltuk aldım motor istiyodu takozlar bitmiş gaza basıp bırakınca küt küt vuruyodu motor öne arkaya bloklarda hem sağa sola hem yukarı aşağı boşluklar vardı silecekler yenilendi yuvaları tekrar tornada düzletildi bi gün erzuruma gelirsen gelde gör muratcım eski cemşitten eser kalmadı çok yorulmuş yeni adı yeni plakasıyla yollara düşüyo haftaya acele de etmedim iyi olsun temiz olsun sonuçta binicez buna yürüyen aksam akis körükleri arka amortisörler falan komple değişti çürükler kaynatıldı araba sıfır oldu diyim ben sana resimleri yükleyincede görürüz hep birlikte biraz pahalı oldu belki ama allahtan bi mani olmazsa satmak için almadım zaten ikinci arabam ama diğerinin pabucunu dama attı bile şimdi vosvos kimde kalcak savaşı var evde...
Kullanıcı avatarı
mondiaynali
Vosdost

Mesaj #24 gönderen mondiaynali » Cum Eki 16, 2009 6:55 pm

Abi beni yanlış anlamayın şimdi çok para harcanmış derken sağlam bir bakım görüyor demek istedim hayırlı olsun Aykut abi bu arada yani fabrikadan yeni çıkmış vos gibi oldu resmen o anlamda çok para harcanmış diyorum...
1302 S 1972 - 25 AK 553
1303 1973 - 06 D 3425
1303 L 1974 - 25 NC 728

Murat AYNALI

[email protected]

Bir Sevdadır 1303...

Resim
tk
Vosdost

Mesaj #25 gönderen tk » Cum Eki 16, 2009 11:34 pm

yanlış anlaşılacak bişey yok muratcım ;) neden yanlış anlaşılsın neyse konu bu değil zaten senin vosvosundan normal yakıyo yani vosvolar az yakan bi araba değil biraz para yapıp trabzonda tüpü taktırcan o zamana kadar da biraz az biniceksin yani hemen sıkıntı yok ;) sal yıldızkentten aşağıya üniversiteye kadar gider zaten
Kullanıcı avatarı
mondiaynali
Vosdost

Mesaj #26 gönderen mondiaynali » Cmt Eki 17, 2009 9:58 am

Aykut abi sen biliyor musun trabzonda ki ustanın yerini numarasını falan bide trabzon kaç km erzurumdan?
1302 S 1972 - 25 AK 553
1303 1973 - 06 D 3425
1303 L 1974 - 25 NC 728

Murat AYNALI

[email protected]

Bir Sevdadır 1303...

Resim
Kullanıcı avatarı
cemşit
Moderatör
Moderatör

Mesaj #27 gönderen cemşit » Cmt Eki 17, 2009 7:42 pm

tk yazdı:adamım para harcadık ama inanın türkiyede böyle vosvos çok az vardır resimleri atıcam resmen kat kaloiferi döşedik arabaya borular ermiş çamur dolmuş kaldırdık göğüsü önde çürükler vardı elektrik tesisatını keyfekeder değiştirdim koltuk yapısınıda beğenmemiştim istanbuldan orjinal pilot koltuk aldım motor istiyodu takozlar bitmiş gaza basıp bırakınca küt küt vuruyodu motor öne arkaya bloklarda hem sağa sola hem yukarı aşağı boşluklar vardı silecekler yenilendi yuvaları tekrar tornada düzletildi bi gün erzuruma gelirsen gelde gör muratcım eski cemşitten eser kalmadı çok yorulmuş yeni adı yeni plakasıyla yollara düşüyo haftaya acele de etmedim iyi olsun temiz olsun sonuçta binicez buna yürüyen aksam akis körükleri arka amortisörler falan komple değişti çürükler kaynatıldı araba sıfır oldu diyim ben sana resimleri yükleyincede görürüz hep birlikte biraz pahalı oldu belki ama allahtan bi mani olmazsa satmak için almadım zaten ikinci arabam ama diğerinin pabucunu dama attı bile şimdi vosvos kimde kalcak savaşı var evde...

Hey maşalllah aytut vosun bir markası değişmemiş sanırım ..... Allah kazasız belasız güle güle binmek nasip etsin kardeşim.... Gösterge telini yolladım dün bilgin olsun , ayrıca poşetin içinde 2 tane sticker var onlarıda mondiaynalı murat arkadaşımıza verirsen memnun kalırım..... Tk nın yeni resimlerini bekliyoruz........
Resim

Murat AKKAYA
0505 258 9911

[email protected]

tk
Vosdost

Mesaj #28 gönderen tk » Cmt Eki 17, 2009 9:47 pm

mondiaynali yazdı:Aykut abi sen biliyor musun trabzonda ki ustanın yerini numarasını falan bide trabzon kaç km erzurumdan?

muratcım bilmiyorum ama öğrenirsem haberdar ederim trabzonda burdan 320 km
tk
Vosdost

Mesaj #29 gönderen tk » Cmt Eki 17, 2009 9:51 pm

cemşit yazdı:
tk yazdı:adamım para harcadık ama inanın türkiyede böyle vosvos çok az vardır resimleri atıcam resmen kat kaloiferi döşedik arabaya borular ermiş çamur dolmuş kaldırdık göğüsü önde çürükler vardı elektrik tesisatını keyfekeder değiştirdim koltuk yapısınıda beğenmemiştim istanbuldan orjinal pilot koltuk aldım motor istiyodu takozlar bitmiş gaza basıp bırakınca küt küt vuruyodu motor öne arkaya bloklarda hem sağa sola hem yukarı aşağı boşluklar vardı silecekler yenilendi yuvaları tekrar tornada düzletildi bi gün erzuruma gelirsen gelde gör muratcım eski cemşitten eser kalmadı çok yorulmuş yeni adı yeni plakasıyla yollara düşüyo haftaya acele de etmedim iyi olsun temiz olsun sonuçta binicez buna yürüyen aksam akis körükleri arka amortisörler falan komple değişti çürükler kaynatıldı araba sıfır oldu diyim ben sana resimleri yükleyincede görürüz hep birlikte biraz pahalı oldu belki ama allahtan bi mani olmazsa satmak için almadım zaten ikinci arabam ama diğerinin pabucunu dama attı bile şimdi vosvos kimde kalcak savaşı var evde...

Hey maşalllah aytut vosun bir markası değişmemiş sanırım ..... Allah kazasız belasız güle güle binmek nasip etsin kardeşim.... Gösterge telini yolladım dün bilgin olsun , ayrıca poşetin içinde 2 tane sticker var onlarıda mondiaynalı murat arkadaşımıza verirsen memnun kalırım..... Tk nın yeni resimlerini bekliyoruz........

valla markası şimdi vosvos oldu muratcım ;) babam söyledi bugün göndermişsin teşekkür ederim keşke gönderirken haber verseydin inşallah dükkanda kaybolmamıştır :) neyse ben bakar veririm onu murata bu arada askerlik işi ne oldu ne zaman gidiyosun?
Kullanıcı avatarı
cemşit
Moderatör
Moderatör

Mesaj #30 gönderen cemşit » Pzr Eki 18, 2009 10:04 am

Aykutcum sorma kardeşim , Aralıkta askere gidiyodum kendimide hazırlamıştım, fakat 4 tane banka sınavım var ve askerlik tecili ön koşulu vardı mecburen tecil ettirdim.Askerlik durumunu askıya aldık anlayacağın bakalım nolacak, hayırlısı olsun......
Resim

Murat AKKAYA
0505 258 9911

[email protected]

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir