lpg ısı olarakk bakır cubukmu? monifolt mu secılmelı

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Turna

Mesaj #11 gönderen atakan77 » Sal Mar 02, 2010 1:05 pm

fanusrio yazdı:pekı abı bı hafta sonu yanına gelsemde bırlıkte yaptrma ımkanımz olurmu

Balığı tutmasını gösteriyorum, tutma işini yapmıyorum dostum. :) Gerçekçi olmak gerekirse bunu bir arkadaşım yaptı. adam çok uğraştı yaparken bir sürü de kaynak dumanı yuttu. para falan da almadı, adamın o halini görünce keşke dedim gidip başka bir kaynakçıda yaptırsaydım içimden .Üzerinden üç gün geçmeden ben geldim tekrar istiyorum diyemem. Bu konuda yardımcı olamıcam üzgünüm.
En son atakan77 tarafından Sal Mar 02, 2010 3:15 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

fanusrio
Vosdost

Mesaj #12 gönderen fanusrio » Sal Mar 02, 2010 1:34 pm

bbende bilmedigim ise bulasmam abı o yuzden yardım edermısın dıe sordum nese saoll .
rioo

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir