lpg li ama çok yakıyor ustalar normal diyor

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
bizmut
Vosdost
Vosvosumun adı: Aşil

Mesaj #41 gönderen bizmut » Cum Nis 16, 2010 12:35 am

gayet normal, az biraz fazla denebilir, lpg 1.6 Lira iken Ankara-Izmir 60 Lira gaz ile gitmistim (580 km) sehir icide 0.17-0.18 yakiyordum..

1966 -1300
Vosumun adı Aşil'dir..
şibumi
Vosdost

Mesaj #42 gönderen şibumi » Cmt Nis 17, 2010 8:32 pm

bende yeni aldım ismail vosumu benim şimdi yakıtım 600 tl. km de 10 tl lik benzinle 15km ile 20 km arası yapıyorum bence sen dua et valla.ben daha aldım bir sefasını süremedim hem vaktim olmuyo hemde yakıtı soramadım daha ustaya bu arada tüp taktıracam bakalım seninki iyi gibi geldi bana :ok:
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
Kullanıcı avatarı
ismiil
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: ' EGE ' yeni vos 'portakal'

Mesaj #43 gönderen ismiil » Cum May 07, 2010 11:30 pm

yaz geldi yakıt sarfiyatı bayağı düştü hep böyle gitse keşke
İsmail ŞAHİN
Hac ve Umre Sorumlusu
Bakanlıklar/ANKARA
Telefon: +90 (312) 419 44 04
Fax : +90 (312) 419 44 06