lpg hakkında ...!!

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
jaws
Vosdost
Vosvosumun adı: jaws

Mesaj #21 gönderen jaws » Pzt Mar 15, 2010 10:38 pm

Arkadaslar Turanın yaptıgı gıbı bende yaptırmak ıstıyorum istanbul anadolu yakasındayım ve böle çift işçilikk yapabılıcek bir ustaya ihtiyacım var hemen yaptırmam gerekıyor yardımcı olursaız sevınrıım sürekli benzin ibresine bakmaktan yoruldumm vosumu çok seviyorum çok seri kalkıyyoo herşeyi seri ondan vazgeçmek ıstemıyorum ama o böle giderse benzin belimi büker diye korkuyorum bana acilinden bir ustaa ilginize teşşkrler bide ben buraya resm koyamadım ama isteyen olursa jaws'ımı gösterırıımm:9

yenı bır vos aldım adını jaws koymayı dusunuyorum buyuk bır ıhtımalle cunku rengı mavi.:)
jaws
Vosdost

Mesaj #22 gönderen jaws » Prş Mar 18, 2010 4:48 pm

arkadaslar hala bır cvp veren yok bu şekılde çift işçilik yaptırıpp işletebiliceğim bir yer veya usta yokmu koca İstanbulda
yenı bır vos aldım adını jaws koymayı dusunuyorum buyuk bır ıhtımalle cunku rengı mavi.:)
jaws
Vosdost

Mesaj #23 gönderen jaws » Prş Mar 18, 2010 4:53 pm

agundogan yazdı:İstanbul'da iseniz hem brc beyin alabileceğiniz hem de bunu tecrübeli kişiler tarafından taktırabileceğiniz yer önerebilirim.

istanbulda bıldgınız guvenılır saglam bir lpg vosvs ustası arıyorum turanın taktırdıgı gbı cıft ıscılık olucakkk vede ıste ruhsata ısletebılıcekmıyımmm
Kullanıcı avatarı
agundogan
Vosdost
Vosvosumun adı: Betty Boop

Mesaj #24 gönderen agundogan » Prş Mar 18, 2010 7:13 pm

çift işçilik meselesini gidip konuşmanız lazım ama düzgün işi olan lpg ciler var. Atakan, Halkalı'daki yerin telefonu varsa yazar mısın?
Armağan GÜNDOĞAN
06 AD 0091 ( T3 Westfalia -2.000)
06 HV 027 (1303 -1300)
34 UT 8510 (1303-1600)
34 TC 228 (1303S Big)
06 HP 910 (Variant 1600)
jaws
Vosdost

Mesaj #25 gönderen jaws » Prş Mar 18, 2010 7:20 pm

agundogan yazdı:çift işçilik meselesini gidip konuşmanız lazım ama düzgün işi olan lpg ciler var. Atakan, Halkalı'daki yerin telefonu varsa yazar mısın?

çift işçiliğin maliyeti ne ve ben çift işçilik yaptırırsammmmm ruhsata işletbilicekmiyimm???
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #26 gönderen vosbik » Prş Mar 18, 2010 9:14 pm

slm.İstanbul'da bir dönem rusata lpg'yi işletemiyordunuz.Vos için buna Makina Mühendisleri Odası onay vermiyordu.şu an durum nedir bilmiyorum.İstanbul'daki arkadaşlar yardımcı olurlar.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
jaws
Vosdost

Mesaj #27 gönderen jaws » Cum Mar 19, 2010 1:00 am

vosbik yazdı:slm.İstanbul'da bir dönem rusata lpg'yi işletemiyordunuz.Vos için buna Makina Mühendisleri Odası onay vermiyordu.şu an durum nedir bilmiyorum.İstanbul'daki arkadaşlar yardımcı olurlar.

merhaba benm anladıgım kadarıyla şöle elımızde bır prje olcak yaglı sıstemden lpg yı yaptırıp sızdırmazlıgı alıp daha sonra ruhsata ıslenıp muayeden geçıp daha sonra egzoz ısıstmalıya geçılıcekk benm tek sorunum yaglı sıstemde proje sanırım suan arabam her türlü istanbulda muayeneden geçer tek sorun proje ve sızdırmazlık raporu.. yardımcı olursanız cok sevınırım yoksa vosvosumu su durumda satmak zorunda kalıcam
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Turna

Mesaj #28 gönderen atakan77 » Pzt Mar 22, 2010 3:22 pm

agundogan yazdı:...Atakan, Halkalı'daki yerin telefonu varsa yazar mısın?

Armağan geç gördüm mesajını. Geçenlerde birkaç arkadaştan referansa alarak gittiğim Lpg dönüşüm işini yapan yerin adresini ve telefonunu yazayım. Adamlar gördüğüm kadarıyla işlerine hakimler ve çevrede tanınmaktalar. Daha önce birçok vosvosa lpg dönüşümü uygulamışlar. Isıtmayı egzoz gazını beyne boruyla taşımak suretiyle yapıyorlar. Ben sadece eskiyen beyini değiştirmek için gittim. Her şeyden önce güler yüzlüler fiyatları da makul geldi bana.

Adres. Coşkunlar Otogaz. Halkalı Cad. Güldallar 4. San. No 12 (Borusan karşısı) Sefaköy.
0212 599 7729
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Turna

Mesaj #29 gönderen atakan77 » Pzt Mar 22, 2010 3:23 pm

agundogan yazdı:...Atakan, Halkalı'daki yerin telefonu varsa yazar mısın?

Armağan geç gördüm mesajını. Geçenlerde birkaç arkadaştan referansa alarak gittiğim Lpg dönüşüm işini yapan yerin adresini ve telefonunu yazayım. Adamlar gördüğüm kadarıyla işlerine hakimler ve çevrede tanınmaktalar. Daha önce birçok vosvosa lpg dönüşümü uygulamışlar. Isıtmayı egzoz gazını beyne boruyla taşımak suretiyle yapıyorlar. Ben sadece eskiyen beyini değiştirmek için gittim. Her şeyden önce güler yüzlüler fiyatları da makul geldi bana.

Adres. Coşkunlar Otogaz. Halkalı Cad. Güldallar 4. San. No 12 (Borusan karşısı) Sefaköy.
0212 599 7729
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #30 gönderen vosbik » Pzt Mar 22, 2010 6:42 pm

slm.benim anlatmak istediğim durum İStanbul'da o veya bu şekilde voslara makina mühendisleri odasının proje vermemesiydi.ister yağlı sistem ister eksoz gazını lpg beynine iletme vb ya da eksozdan ısıtma olsun.sorun proje.vosunuzun muayeneden geçmesi ya da geçmemesi gibi bir durum sorun değil zaten.bunun belli kriterleri var ve bu kriterleri vosunuz karşılıyorsa tabiki geçecektir.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir