antalyada vos a lpg takan usta ????

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
demirbüken
Vosdost
Vosvosumun adı: HENRY

antalyada vos a lpg takan usta ????

Mesaj #1 gönderen demirbüken » Prş Mar 04, 2010 7:10 pm

arkadaslar antalyada vosa lpg takabılen usta tanıyan bılen varmı yardımcı olurmusunuz ?

HENRY;1974 DOĞUMLU 1303 BİG
Kullanıcı avatarı
mondiaynali
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #2 gönderen mondiaynali » Cum Mar 05, 2010 12:29 am

Abi aslında vosvos ile diğer arabalar arasında pek bi fark yok lpg bakımından. Tek fark egzozdan ısıtılması gazın. Ben burada kime götürdüysem olurmu kıyamet kopar yanar patlar dedi herkes taktıramadım ve bu yüzden de vosumla ayrı düştüm. Fakat şimdi Serdar abi (vosvosserdar) birisini ikna etmiş taktırmış adam benim eski vosa da taktı şimdi hiçbir sorun yok km de 20 kuruş yakıyormuş benim eski pehlivan. Senin yapacağın tek şey şu egzoza takılan bi lpg ısıtma çubuğu var ondan temin edip egzozcuda onu egzoza monte ettirmek sonra tanıdığın eşin dostun olan bir lpg ci bulup ikna edeceksin ardından da aşağıya eklediğim tabloyu eline verip al buna göre tak diyeceksin hadi kolay gelsin :)

[img:730:548]http://www.vosvos.info/images/lpg_sytem.jpg[/img]
1302 S 1972 - 25 AK 553
1303 1973 - 06 D 3425
1303 L 1974 - 25 NC 728

Murat AYNALI
Erzurum Atatürk Üniversitesi

[email protected]

Bir Sevdadır 1303...

Resim
Kullanıcı avatarı
demirbüken
Vosdost
Vosvosumun adı: HENRY

Mesaj #3 gönderen demirbüken » Cum Mar 05, 2010 8:46 am

cok saol muratcım.ya kıme sorsam herkesten tepkı alıyorum aynen senın dedıgın gıbı kıyametler kopuyor ya her nıyetlenısımde bu yuzden vaz gecıyorum.dediğin gibi yapalım.tablo içinde saol.
HENRY;1974 DOĞUMLU 1303 BİG
HALİDUN YILDIZ
Vosdost
Vosvosumun adı: HERBY

Mesaj #4 gönderen HALİDUN YILDIZ » Cmt Eki 02, 2010 10:48 am

bende antalyadayım dün araştırma yaptım ve on ayrı lpg ustasıile konuştum yapan yok bir kişi yapıyor telefonda görüştüm yapıyor fazla detaylıbilgi alamadım gelin görüşelim diyor gidemedim adresi akdeniz sanayide akü san gaz tel 2212448 görüşen olursa paylaşsın bana pek güven vermedi ben gidemedim gidicem tekrar paylaşır bilgi aktarırım

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir