250 bin yakıyodu gaz ayarından sonra 175 bin oldu

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
sekoban
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Şimal

Mesaj #11 gönderen sekoban » Prş Nis 29, 2010 8:57 pm

bende hafta sonunu iple çekiyorum valla c.tesi sabah erkenden kalkacam tornacıya gidecem karburatore bişiler yapılcakmış regulatoru ısıtmak için yine tornacıda egzosa boru takılcakmış falan off off bir önce bitse şu iş acaip kafama takıldı. :S

...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
instrument
Vosdost

Mesaj #12 gönderen instrument » Prş Nis 29, 2010 9:36 pm

sekoban yazdı:bende hafta sonunu iple çekiyorum valla c.tesi sabah erkenden kalkacam tornacıya gidecem karburatore bişiler yapılcakmış regulatoru ısıtmak için yine tornacıda egzosa boru takılcakmış falan off off bir önce bitse şu iş acaip kafama takıldı. :S

Cumartesi gelebilirim büyük ihtimal :) beraber gideriz.
"HAYATIM RÖPRİZLERLE DOLU."
sekoban
Vosdost

Mesaj #13 gönderen sekoban » Prş Nis 29, 2010 9:39 pm

kaç gibi gelecen ben sabahtan sokturcem mandalinayı seni almaya göre geleyim. olmadı dolmuşla gelip alacam seni :)
...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
vustang_muscle
Vosdost
Vosvosumun adı: TAZ

Mesaj #14 gönderen vustang_muscle » Prş Nis 29, 2010 9:50 pm

fatter yazdı:
vustang_muscle yazdı:benimki hiç yakmıyor mesela hiç yurumuyor :) en ekonomıgı tavsıye ederım :yarıl:

niye yaw neden yürümüyo efsaneler :ağla:

bızımkı kullanılmıyo sadece yoksa yuruyor maşallah gazlıyor yanlıyor her bı haltı yıyor kerata :)
oha vardır sabanı kırdırır oha vardır tum tarlayı surdurur ;)

irtibat msn:[email protected] tel: 0507 809 23 61
serkan1213
Vosdost
Vosvosumun adı: ateş böceği

Mesaj #15 gönderen serkan1213 » Prş Nis 29, 2010 10:50 pm

gazı ucuza alıyosun onunda etkısı var ama yınede az yakıyomus :) ben 1.98tl den alıyorum gazı km de 220kr yakıyo bı gaz ayarı yaptırcam bakalım duscekmı
Resim
mırmır
Vosdost

Mesaj #16 gönderen mırmır » Prş Nis 29, 2010 11:14 pm

Anlamadığım olay rafineri Aliağa'da orada da pahalı en ucuz Menemen'de, İzmir'de niye Ankara'dan daha pahalı otogaz, hayret bişey.
fatter
Vosdost

Mesaj #17 gönderen fatter » Prş Nis 29, 2010 11:48 pm

gaz konusuna bişi diyemicem yıllarır bizim orda ucuz yoksa ankaranın diger yerlerinde 1890 1900 filan bizim burası sanayi yeri belki ondan ucuzdur :)

bu arada bi 10 km daha gittim hala bitmedi bi gariplik var arkadaşlar arabba yanlışlıkla benzinde filan mı acaba diyorum biraz benzin vardı içinde :)
sekoban
Vosdost

Mesaj #18 gönderen sekoban » Prş Nis 29, 2010 11:59 pm

az benzinle anca 3 km gidersin yaa kimin filmiydi cebinden sürekli para çıkıodu şalvar bank mıydı filmin adı seninkide o hesap bişi olmasın :):)
...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
instrument
Vosdost

Mesaj #19 gönderen instrument » Cum Nis 30, 2010 12:02 am

mırmır yazdı:Anlamadığım olay rafineri Aliağa'da orada da pahalı en ucuz Menemen'de, İzmir'de niye Ankara'dan daha pahalı otogaz, hayret bişey.

Akaryakıtların hepsi Türkiye'nin doğusuna gittikçe daha da ucuzlaşır. Tam olarak sebebini bilmiyorum ama büyük şehirler ile küçük şehirlerdeki araç kullanımı farkından olsa gerek diye düşünüyorum. Ya da varil taşımacılığından kaynaklanıyordur. Oralardan buralara getirmek daha maliyetli sonuçta.

Mesela İstanbul'da 2.98 olan opet mazotu Diyarbakır'da yine opette 2.60.

Böyle değişik bir ülke işte bizimkisi.
"HAYATIM RÖPRİZLERLE DOLU."
fatter
Vosdost

Mesaj #20 gönderen fatter » Cum Nis 30, 2010 12:08 am

sekoban yazdı:az benzinle anca 3 km gidersin yaa kimin filmiydi cebinden sürekli para çıkıodu şalvar bank mıydı filmin adı seninkide o hesap bişi olmasın :):)

valla dostlarım bilemicem artık araç alalı 15 gün oldu gaz ayarı yaptırmadan önce aynı yerden aldıgım 20 tl lik gaz ile 80 km anca gitti içinde gaz kalmış olabilirmi dicem basınca gaza araba tekleyip durumaya çalışıyodu bi süre sonrada stop ediyodu

sonra bi 20 liralık gaz aldım alış o alış araba 120 km gitti amma bereketliymiş :)

bu arada garip bi sorun araba çalışıyo şimdi farlar açık kontagı kapattım araba durmuyo sonra farları kapattım kontagı öyle çevirdim kapandı ne ilginç bişi

arabada çalışmada gitmde fila nhiç bi sorun yok :)

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir