Ankara' da LPG takan en ucuz yer

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #11 gönderen orko » Prş Eyl 23, 2010 2:14 pm

ucuz etin yahnisi olmaz. aşırı düşük fiyat veren yerleri iyi araştırmanızı tavsiye derim. sonradan lpg sıkıntısı çekmemeniz için...

stresss...
HALİDUN YILDIZ
Vosdost
Vosvosumun adı: HERBY

Mesaj #12 gönderen HALİDUN YILDIZ » Prş Eyl 30, 2010 2:06 pm

SELAM ANTALYA DA LPG TAKAN USTA ARIYORUM YAKIT YÜZÜNDEN ARACIMI SATICAM YARDIMCI OLRSANIZ SEVİNİRİM
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör

Mesaj #13 gönderen orko » Cum Eki 01, 2010 7:42 am

hocam eğer sağlam iş yapan bir usta bulursanız başka şehirden de lpg yi taktırabilirsiniz. yeter ki usta iyi olsun. eğer kötü bir işçiliğe denk gelirseniz düzen tutmaz çok sorun yaşarsınız vosvosunuzda...
stresss...
gunebakan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: böcükmobil

Mesaj #14 gönderen gunebakan » Cum Eki 01, 2010 8:34 am

merhaba ben lpgyi taktırdım ama sağlam bir işçilik yaptı mı yapmadı mı nasıl anlayabilirim? tavsiye üzerine ankarada tataroğlunda taktırdım.elektrik aksamında bir iki kötü gördüğüm yerler var sadece,depoya giden kablolar kısa kesilmiş ve korumasız sadece bantlanmış koltuğun altında sarkıyor.başka nelere bakmak lazım ?
HALİDUN YILDIZ
Vosdost
Vosvosumun adı: HERBY

Mesaj #15 gönderen HALİDUN YILDIZ » Cum Eki 01, 2010 10:41 am

anladığım kadarıyla kabloları profösyenel bir işçilikle yapmayıp oldubittiye getirmiş sistemolarak tümtertibatı yapmıştır ama yapılaniş göze hoş gelmesi lazım kabloları biraraya toplayıp elektrik malzemesi satanlarda var dış izalasyan malzemesi kendinde yapabilirsin birde sorum olacak kaça maaloldu ruhsata işlettirebildinmi
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör

Mesaj #16 gönderen orko » Cum Eki 01, 2010 11:29 am

kablonun uluorta bırakılması yanlış olmuş. artık kendiniz el atacaksınız ortada kalan kablolara.
stresss...
beyazinek
Vosdost
Vosvosumun adı: Kurbağa

Mesaj #17 gönderen beyazinek » Çrş Eki 20, 2010 10:56 am

Valla Konya'da 350 TL Projeye dahil takıyorlar. Atiker takıyorlar 10 taksite bölüyorlar. Soru sormak isteyen arayıp yada özel mesajla sorabilir. Ben projemi aldım gittim sızdırmazlıktanda geçti ruhsata işlettim. ( Kazandan ısıtmalı ) Düşünen burada taktırır zaten bir yer takıyor Konya'da da. Ankara'da ben 450 tl projesiz iyi kazıklandım. Burda diğer vosuma taktırdım gayet memnunum

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir