izmirde lpg ustası

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
yankeees
Vosdost

izmirde lpg ustası

Mesaj #1 gönderen yankeees » Cum Mar 25, 2011 11:24 am

izmir lpg ustasi aranıyor önere bilecegnz biri varmı

mckn
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -

Cvp: izmirde lpg ustası

Mesaj #2 gönderen mckn » Cmt Mar 26, 2011 12:05 am

Gaziemir 6.sitede Emek Oto Ismail Usta var onun calistigi lpg ci var benim aracta sizinti vardi guzelce kestiler yagdan isitmaliydi eksozdan isitmaya cevrildi memnun kaldim,Ancak birkac ay sonra bu yapilan islerden bagimsiz olarak lpg ariza yapti yoldayken gaz kesme ve stop etme egilimi gosterdi bu arizayi bulmakta zorlandi bulasiya kadar ne var ne yok degisti en son kesicilerde cikti ariza, kafayi da degistirmisti,ama saglam olmasina ragmen geri vermedi bende unuttum istemeyi ama istemeden geri vermesi gerekirdi ordan puan kirdim ama yine ariza ciksa yonlendidirim araci oraya ben basinda duramamistim zaten Ismail Usta ilgilenmisti,bilgine kolay gele.
lastmoikan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #3 gönderen lastmoikan » Cum Nis 08, 2011 10:04 am

6. sanayi sitesinde şen torna atölyesi bu işle uğraşıyor şenol usta. her konuda yardımcı olur
yankeees
Vosdost

Mesaj #4 gönderen yankeees » Cum May 06, 2011 5:02 pm

gaziemirdekı mi
34alp15
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Herbie

Mesaj #5 gönderen 34alp15 » Cum May 06, 2011 5:15 pm

vites topuzu varmı sende :D