istanbul volkswagen tamir bakım servisi

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
suatabanoz
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Cvp: istanbul volkswagen tamir bakım servisi

Mesaj #21 gönderen suatabanoz » Prş Haz 30, 2011 3:22 pm

arkadaşlar yeni toparladığımız araç resimleri eklenmiştir .. iyi seyirler dileriz ..
Hertürlü Soru ve Görüşleriniz İçin Bilgi Alabilirisniz Fuat Usta / İstanbul -- 0530 310 50 96

pierremre
Vosdost
Vosvosumun adı: fıstık

Mesaj #22 gönderen pierremre » Pzr Tem 10, 2011 5:44 pm

ustam hayırlı işler bende yeşil bir vos var reşitpaşadan sinan abiden aldım karakolun orda uf 628 sinan abi seni tanıyormuş o önerdi seni benim aracın komple kaporta herşey dahil kaça toplarız hafta içi bi yanına uğramayı düşünüyorum
suatabanoz
Vosdost

Mesaj #23 gönderen suatabanoz » Pzr Tem 10, 2011 9:32 pm

hayırlı olsun arkadasım sen gel bı ugra konusur bakarız.
pierremre
Vosdost
Vosvosumun adı: fıstık

Mesaj #24 gönderen pierremre » Cmt Ağu 27, 2011 3:38 pm

selamunaleyküm usta iyi fiyat vermişsin sadece kaportadaki çürükler ve alt taban sacı ne kadar tutar 73 vosvosta bir fiyat almam lazımki ona göre kredi çekip veya bulup yaptırıcam bikaç yerden fiyat aldım usta sende kaça patlar bu iş
by.era
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Mesaj #25 gönderen by.era » Prş Kas 10, 2011 12:22 am

merhabalar oncelıkle vosvosuma kople modıfıye yaptırmak ıstıyorum her konuda yardımcı olabılıyormusunuz.birde otomatık sanzıman yaptırmak ıstıyorum bu ıslem mumkunmu.nekadar saglıklı olur
instrument
Vosdost

Mesaj #26 gönderen instrument » Pzt Mar 19, 2012 12:07 am

Merhabalar. Benim evim de Fuat ustanın 300 metre yukarısında. Her gün mutlaka önünden en az bir kez geçmek zorundayım. Çok kolay ve merkezi bir yerde. Her taraftan ulaşmanız mümkün. Arabamızın ufak tefek tamirat bakım işleri çıktığında Fuat ustaya götürürüz. İyi bir ustadır. Benim henüz vosvosum yok ama olduğunda ustası da Fuat usta olacaktır. Hem burnumun dibi hem de sevdiğimiz bir usta. Evin orda bozulsa boş viteste araba kendi kendine gider Fuat ustanın yanına :D

Ben Vos kullanıcılarına öneriyorum Fuat ustayı.
"HAYATIM RÖPRİZLERLE DOLU."

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir