1500 şanzıman

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
BeetLe_Murat
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: hörbi

1500 şanzıman

Mesaj #1 gönderen BeetLe_Murat » Pzr Nis 03, 2011 10:08 pm

arkadaşlar şanzımanımı açtım geri videz dişlisi ve rulmanlarını nerede blabilirim türkiyedeki parçacılarda varmı acaba bu aradıgım parçalar birde alacagım kişiye rulmanların üzerindeki kodu verirsem dogru parçayı yollarlarmı bana acaba.

34alp15
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Herbie

Cvp: 1500 şanzıman

Mesaj #2 gönderen 34alp15 » Pzt Nis 04, 2011 12:55 pm

BeetLe_Murat yazdı:arkadaşlar şanzımanımı açtım geri videz dişlisi ve rulmanlarını nerede blabilirim türkiyedeki parçacılarda varmı acaba bu aradıgım parçalar birde alacagım kişiye rulmanların üzerindeki kodu verirsem dogru parçayı yollarlarmı bana acaba.

kardeş ist.da hurdacı bekir var biliyorsundur belki. Facebookda hurdacı bekir die aratabilirsin bilmiyorsan onda olabilir ama çıkma unutma :D
Resim
Kullanıcı avatarı
BeetLe_Murat
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: hörbi

Cvp: 1500 şanzıman

Mesaj #3 gönderen BeetLe_Murat » Pzt Nis 04, 2011 5:28 pm

benim istedigim yeni parça zaten rulmanın çıkması nekadar güvenilir olur ki acaba.çıkma ben de buldum bikaç yerde ama güvenemem çıkma parçayı toplayım olmassa.

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir