Vosvoslar icin daha fazla sicaklik

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Vosvoslar icin daha fazla sicaklik

Mesaj #1 gönderen fùhrer » Çrş Kas 30, 2005 1:56 pm

Barney's import parts
Bu arkadaslar vosvoslar icin isitici uretmisler ve diyorlar ki,
VOSVOSLARINIZ ICIN DAHA FAZLA SICAKLIK
VW BUG icin buz cozucu ve isitici sistemi
Suana kadar, vosvoslarin buzlari cozmek yani eritmek acinilacak bir durumda.Ama Barney's Import Parts bu durumu degistirdi.Yarattigimiz urunle bu buzlanmadan kurtulunabilir. streams (bunu ceviremedim, mantiksiz bi$ey cikiyor ortaya) 'i gogus fanindan kaldirir. Bu patentli sistemde isitici kutulari ve 2 tane guclu sirkulasyonsuz fan mevcut. Bunlarla,
- yuksek isi saglanir
- motorun pis kokulari yok edilmis olur,
- yoldaki toz toprak yok edilmis olur,
- Motorun devrine bir zarari olmaz,
- dusuk,orta ve yuksek isitma gucune sahip.
Sadece ve sadece 129.95$ + 9.00$ yol parasi bedeliyle kapinizda. 20 takka icinde ararsan bunun yaninda tirnak makasi, tirnak torpusu, igne iplik takimi bedava :)

2 bolum i$in geyigi ama i$e yarayacak bir sistem gibi geldi bana. Ebay'de buldum ve satandan bilgi istedim, bakiym olmadi alicam boyle bir sistemi.
buda uretici firmanin sitesi.
Buraya tikla

KTY
Vosdost

Mesaj #2 gönderen KTY » Çrş Kas 30, 2005 2:02 pm

abi harbiden bi arastırda sen bunu... işe yarar gibime geldi benimde... bide nası bişi olcak kendinden mi ısıtıcak yoksa motordan aldıgı sıcaklıgı iki katına cıkartıp bizlere sunucak nası olcak?? webasto ya benzer bişi mi nası bişi???? :hipnoz:
ONE woRLd, ONE loVe, one CAR..!

FOREVER STANDOX

Resim
fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Mesaj #3 gönderen fùhrer » Çrş Kas 30, 2005 2:12 pm

valla cabrio, anladigim kadariyla bu alet kendinden isitiyor. O yuzden kaloriferi actigimizda koku ve toz olu$umu yaratmaz tarzi bir geyik cevirmi$ler.
KTY
Vosdost

Mesaj #4 gönderen KTY » Çrş Kas 30, 2005 2:19 pm

cok saol abi acıklaman için... araştırıyosun sen heralde bu işi derinine kadar?? haberlerini bekliyoruz.. gusel bi sisteme benziyor.. eger cok kullanıslı bişiyse, webasto ya o kadar para vermeye gerek yok bence..! :hipnoz:

FOREVER STANDOX

Resim
Er_cU

Mesaj #5 gönderen Er_cU » Çrş Kas 30, 2005 2:36 pm

vosların standart ısıtıcı kutularını kullanıyolarmış?? ne kutusu yaa? oğuz abi yokmu haber? bende isityorum ortak alalım
KTY
Vosdost

Mesaj #6 gönderen KTY » Çrş Kas 30, 2005 3:02 pm

bende okudum ama pek anlam vermedim ercu... kalorifer kazanından bahsediyo heralde??? kalorifer kazanından cıkıcak sıcaklık ile ayarlanabilir bi fan yardımı ve boruları sayesinde istediğiniz yere sıcaklıgı ulastırabilirsiniz gibi bişi olabilrimi??

FOREVER STANDOX

Resim
Er_cU

Mesaj #7 gönderen Er_cU » Çrş Kas 30, 2005 3:04 pm

galiba...başka ne olcakki
KTY
Vosdost

Mesaj #8 gönderen KTY » Çrş Kas 30, 2005 3:07 pm

hani diyorumda webasto gibi bişi yapmaya calısmıslar ama benzinsiz...! elektrikli... reziztans usulu gibi bişi olması gerek... içeriye motor kokusu ve toz olayını bitircek demişler... webasto ama elektrikli daha gusel olur benzin tuketimi olmassss....!!!! :lol:

FOREVER STANDOX

Resim
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #9 gönderen efeeryurt » Çrş Kas 30, 2005 8:27 pm

yaaa abii, çakmak pirizine takılan resistans ısıtıcılar yokmu? onlardan alıın hanii böle elektrik sobası gibi bişiiii :P
Resim
KTY
Vosdost

Mesaj #10 gönderen KTY » Çrş Kas 30, 2005 8:30 pm

tabi efe.. hatta en guseli elektrikli battaniye alalım bi tane koyalım koltugun ustune yada dosemeye montaj.. 220 volta cevirici alalım bide takalım hem ustten hem alttan ısıtma deli olur olm yaw..!!! :lol: :lol: :P

FOREVER STANDOX

Resim

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir