Lütfen Yardım!

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
psylocke
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Lütfen Yardım!

Mesaj #1 gönderen psylocke » Pzr Eyl 04, 2011 6:17 am

Merhabalar başımdan çok kötü bi olay geçiyor ve artık sinirimden geceleri uyuyamaz oldum.olay şöyle başladı kadıköyde kendisi babadan oğula kalma vos tamiri yapan bi yer buldum çok sevindim çünki adamın işi vos tamiri yapmak . ve başka hiçbir tyere götürmek istemedim. konuştuk anlaştık garajımdan alındı servise girdi ilk etapta yürür aksam ön takım arka takım ve motor bakımı yapılıp ayarları verilip yapılıcaktı nisan ayında adam 1 ay orda tuttu arabayı. bana söylenen araca parca marça ıvırı zıvırı alınacak filanca kutusu tamir görücek diyerek başlıyamadığını malzeme falan dedi bende olayları hızlandırmak için 1000 tl sini verdim mayıs ayında hani parça alınacak. Haziran da elimde olması gerekn araba şuan eylük oldu hala yarım kalmış bi şekilde orada duruyor . ve her konuştuğumuzda doğru tamam haklısın bu hafta biter diyerek toplamda nisan ayı ile beraber6 ayına girmiş bulunmaktayım ve aracı oradan çıkartıp düzgün bir yere götürmek istiyorum göztepede marmara üni. arkasında bi voswos çu varmış numarasını bilen varsa yazmasını isticem ve bu konuda bu adamla alakalı yapmam gerekn konusunda bi fikri olan varsada çok makbule geçer ...

ysncfc
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TİGER

Cvp: Lütfen Yardım!

Mesaj #2 gönderen ysncfc » Pzr Eyl 04, 2011 1:43 pm

geçmiş olsun dostum olsa keşke numarayı veririm ama yok daha araştırıyorum
parçaları kendim tespit ettim ve kendim alıyorum parçaları asla kaportacıya para verip aldırmam ne eksik liste yap getiririm deseydin ve verilen süre içinde yap para peşin deseydin önde asla para vermem ve eğer istediklerimi yaparsa parasını alır ve helalleşiriz
Resim
bu yolların ihtiyar delikanlılarıyız ama ruhumuz ve sürücüleri genç.

BU KAPLAN KADAR YIRTICI VE KIRICI OLABİLİRİM
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #3 gönderen efemm006 » Pzt Eyl 05, 2011 3:45 pm

Kusura bakma ama büyük bir hata yapmışsın.Ustanı tam anlamıyla tanımadan emanet edip üstüne birde para vermişsin.İşi sallayanlar için bulunmaz nimet...Allah kurtarsın diyelim.İstanbuldaki arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
Erdi Hasırcı
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #4 gönderen gürhan » Pzt Eyl 05, 2011 7:24 pm

kadıköy böldesinde çok iyi ustalar olduğu gibi, sicili çok bozuk ustalarda var...araca hiç bir şey yapılmadımı daha? bin liranın yarısı kadar iş yaptıysa, Allaha havale edip, sadakam olsun diyerek vosvosunuzu alın oradan ...yapılacak başka bir şey gözükmüyor..ha şuda var...bir miktar kişi ile şahıs dağa kaldırılıp, falakaya yatırılmak suretiyle en azından hıncımı aldım diye düşünülebilir...
Kullanıcı avatarı
carpe diem
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Piraye

Mesaj #5 gönderen carpe diem » Pzt Eyl 05, 2011 9:30 pm

Kesinlikle Gürhan abinin dediği gibi aracı çekin bir an önce oradan. Zararın neresinden dönseniz kardır :dede:
---Turan DEMİRER---

Resim

Uploaded with ImageShack.us

Kimler Geldi Kimler Geçti

06 KP 384 1972 1302
06 FJA 85 1974 1303
06 NT 303 1974 1303S
06 EP 434 1967 1300

Resim

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir