denizlide vos ustası

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Abbas

denizlide vos ustası

Mesaj #1 gönderen mericdurna » Çrş Mar 21, 2012 2:47 pm

vosum sorun çıkarttığında gidip gösterebileceğim vos ustası var mı denizlide? denizlili arkadaşlardan yardım bekliyorum :) frenlerimin pek iyi tutmadığını farkettim bugün, bi vos ustası önerirseniz hemen gidip baktırmayı düşünüyorum :)

Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz :)
Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost

Cvp: denizlide vos ustası

Mesaj #2 gönderen mericdurna » Cum Mar 23, 2012 5:49 pm

immortalerror dün yardımcı oldu bana. dün öğlen buluştuk, önde onun turuncu vosu, arkada benim abbas ergün ustanın yanına gittik. güleryüzlü ve ilgili karşıladı ergün usta. dün ona bıraktım vosumu, bugün aldım. ne yaptığını, neleri değiştirdiğini tek tek gösterdi, çıkan parçaları da gösterdi. denizlideki arkadaşlara öneririm ergün ustayı :) frenlerim önceden tutmuyomuş, yapıldıktan sonra onu anladım :) izmirden denizliye kadar frensiz gelmişim meğer :)
Kullanıcı avatarı
memleketim64
Vosdost

Mesaj #3 gönderen memleketim64 » Cum Mar 23, 2012 8:12 pm

slm
Ergun ustanin adres ve telefon nr. yazarmisiniz belki denizli ye ugrayin ca lazim olur saygilar
Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost

Mesaj #4 gönderen mericdurna » Cum Mar 23, 2012 11:46 pm

0532 616 8589
Adresi, izmir yolunda otomat opel bayis var, onun yanından aşağıya doğru dümdüz inince :) tam adres olarak bilmiyorum, tarif edebildim anca :) denizli civarındaki herkese tavsiye ederim

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir