maslak oto sanayi sitesi salih usta tavsiye

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
ismiil
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: ' EGE ' yeni vos 'portakal'

maslak oto sanayi sitesi salih usta tavsiye

Mesaj #1 gönderen ismiil » Cmt May 12, 2012 6:10 pm

malumunuz ankara dan gelip yerleştim istanbul'a ve vosvosum için hızlı bir başlangıç oldu çünkü samimi olduğum bir akrabamız vosvos ustası idi. arabamı gönül rahatlığı ile teslim edebiliyorum. en önemlisi de yapılan işcilik ve emek çok başarılı her şikayetimi geçici bir çözüm değil de kökünden çözüp atması beni en çok mutlu etti. diğer vosvos servisleri gibi her yer de ilanı yok uzun yıllardır hali hazırında ki müşterilerinin gelip gittiğini görüyorum, genelde yaşlı tayfası takılıyor.

vosvos ile ilgili her branşta hizmet veriyor. Kaporta, Boya, Mekanik, Motor, Elektirik

ismim ismail benim ismimle giderseniz yeğeniyim ben mutlaka yardımcı olacaktır.

Firma İsmi : GÜNKUR OTO
Usta İsmi : Salih usta
Usta Adresi : Atatürk Sanayi Sitesi 2. kısım 23. sokak no: 803 .Maslak / İSTANBUL
Gsm : 0 542 553 88 58

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim