Ankara da Elektirk Tesisastı Yeniletme

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
mertfenercioglu
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -

Ankara da Elektirk Tesisastı Yeniletme

Mesaj #1 gönderen mertfenercioglu » Sal Ara 11, 2012 2:36 pm

Arkadaşlar geçende bir başlık çamıştım sizlerin önerilerini dikkate alarak çözdüm bir sorunu şimdi bir sey daha danışmak istiyorum. Elektirk tesisatını yeniletmek istesem gerçekten güvenebilceğim ve bana yardımcı olacak ( şu şekilde yeni olduğum için örnek kabloların üsütne hangi kablonun nereye ait olacaqğını yazacak ) ve sonra ben bu arabnın tüm elektirk sorunun da rahatca anlayabileceğim şekilde yardımcı olacak usta arıyorum )

gunebakan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: böcükmobil

Cvp: Ankara da Elektirk Tesisastı Yeniletme

Mesaj #2 gönderen gunebakan » Cum Mar 08, 2013 4:15 pm

merhaba,
geç oldu ama ben ankaradayım.elektrik tesisatı yapıyorum.dükkanım yok ama iletişime geçerseniz yardımcı olurum.

tel : 0505 889 79 74
bilal tonga

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir