Vosvos iç döşeme fiyat bilgi

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
IJGIJR
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Vosvos iç döşeme fiyat bilgi

Mesaj #1 gönderen IJGIJR » Pzr Eki 06, 2013 12:52 pm

Merhaba iyi günler;

Yeni vos sahibiyim herkes gibi bende iç döşemesini yapmak istiyorum ve bu konu hakkında bilgiler edinmek istiyorum. yalıtım olarak su geçirmezlik olarak pas engellemek olarak genel bilgiler fiyatlar ve usta tavsiyeleri bekliyorum

Uğur YİĞİT
Doğu
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Cvp: Vosvos iç döşeme fiyat bilgi

Mesaj #2 gönderen Doğu » Pzt Eki 07, 2013 10:30 am

Selam

fiyat ilden ile değişir. hatta aynı ilde bile yarı yarıya değişebiliyor. Ankara da arkadaşım yeni yaptırdı, işçiliği bilinen bir yerde. taban halısı, tavan döşemesi, kapı döşemesi, koltuk döşemesi, bagaj döşemesi, arka pandizot + taban halısı altına izalasyon malzemesi 1.350 TL tuttu. Birde içten ve dıştan pütürlenmesi var oda 180 TL tuttu. Bagaj ve taban halısı hazır alındı bu arada, 1350 TL nin içinde.

Bu işe yarı fiyatını veren de oldu. Büyük iş işçilikte bittiği için fiyatlar değişken olabiliyor.
Kullanıcı avatarı
big1303
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: Leylâ

Cvp: Vosvos iç döşeme fiyat bilgi

Mesaj #3 gönderen big1303 » Pzt Eki 07, 2013 10:33 pm

Merhaba hoş geldiniz, Kadıköy-hasanpaşa da döşemeci Ersin usta var, volkswagen döşemesinde kendisinin 1.numara olduğunu düşünüyorum. Hem esnaf olarakta oldukça düzgün bir kişiliktir. Telefonunu yazayım fiyat bilgisini kendisinden alırsınız.
Ersin usta: 0535 642 05 06

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir