OTO MEKANİK

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
toyodilo
Vosdost

Mesaj #21 gönderen toyodilo » Çrş Eki 19, 2005 12:20 am

Rica ederim arkadaşlar lafımı olur. Fırsatçıları aradan kaldırmak lazım :o

''Lafla peynir gemisi yürüse, Derya kadar yağ benden''
Resim
cakabo
Vosdost

Mesaj #22 gönderen cakabo » Prş Ara 01, 2005 10:41 pm

o t o m e k a n i k o t o m e k a n i k o t o m e k a n i k
güncell güncell güncell
malum cakabonun motorunu toplatıyoruz ve blok hariç tamamına yakın parçalar sıfırı ile değişiyor.. ve bu parçaların arasında ankara-istanbul arasında hatrı sayılır fiyat farkı var.. göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı oto mekaniğe ve ali amcaya teşekkür ederim.. tüm vosdostlara şiddetle tavsiye olunur..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #23 gönderen [ WOLF ] » Prş Ara 01, 2005 11:35 pm

Evet ben de katılıyorum bu düşünceye.. Malzeme listesini usatanızdan alın malzemeleri kendiniz araştırın.. Ayrıca malın paketine pek kanmayın özellikle conta türü malzemelere.. Çünkü yerli malların ithalmiş gibi paketliyorlar.. Fiyatlar arasındaki uçurumu çok iyi belirtmişsin... eline sağlık toyodilo...
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #24 gönderen orko » Cmt Haz 09, 2007 7:53 am

ne olursa olsun mekanık oto ali abi ye kendin gideceksin parçayı göreceksin iyi bir pazarlık yapıp öle alacaksın.başka bi alternatif düşünemiyorum..
saygı ve en içten sevgilerimle..
(unutmadan brezilya parçaları almana uyuyormu?)
stresss...
revelation
Vosdost
Vosvosumun adı: Necdet

Mesaj #25 gönderen revelation » Cmt Haz 09, 2007 10:53 am

Ben ce Ali Abi ye bi site yapmak farz... Bunu bir düşünmek lazım...domain ücreti için ne gerekiyorsa yapalım yeterki bir sitesi olsun bu adamın yahu...bizim gibi uzakta olanlar için site ve online alışveriş daha güzel olurdu..Ankara da başımıza gelen saçma sapan olaylardan sonra OTO MEKANİK'ten alış veriş yapmaya karar verdik...
Resim

[email protected]
Happy is the man who says I am a TURK!
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #26 gönderen orko » Prş Tem 19, 2007 3:18 pm

brezilya parcaları almana uyuyormu
her modelde farkLıLık varoLması beni bezdirdi de.
(savulun ordan 10,000 ytL kaynak var kısa zaman içinde insaLLah.son kurusuna kadar vos'uma qömeceqim)
tabi para yan yatmaz çamura batmazsaa...
stresss...
Mertie
Vosdost

Mesaj #27 gönderen Mertie » Sal Mar 17, 2009 4:43 am

selamlar. ben normalde kalkan ticaretten alısverıs yapıyorum ama bu sitemizde gördüğüm yogun ıltıfatlardan sonra oto mekanıkten de gecenlerde biraz alısverıs yaptım.
Kücük bir degerlendirme yapmam gerekırse kalıte olarak kalkan ticaretle aynı seviyede zaten bırcok parcanın aynısı ıkı yerdede satılıyor. fiyat olarakta ıkı yer benzer olsada ben satıcı ve oglundan samımı bir dialog alamadım. bıraz acemı gıbı görünmemden sebeb olsa gerek bazı uyduruk parcalar icin "bunlar orjınal parcalar vs." gibi sözler duydum bununla beraber dukkan sahıbı fıyatını sordugum bırseye "aslında sukadar ama sana sukadar olur" gıbı bır cevap verdıki nefret ettım o anda(parcanın fıyatı kalkanda da aynı)
Türkiyeye daha tam ayak uyduramayısımdan mı bılmem pazarlık konusunda da acemılık cekıyorum söyle bir " varmı usta bunun ufak bır ıkramı" dedıgımde bir laflar duydum ki adamcagızın halıne acıyıp cıkıcaktım ordan... insan en azından ufak bir ikram yapar dimi ki fis istegimide iki kez duymamazlıktan geldin...

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir