OTO MEKANİK

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #11 gönderen efeeryurt » Pzt Eyl 05, 2005 2:18 pm

alman bulmak çok zor yasin, ancak internetten sipariş verceksin yada tanıdığın fln varda o yollucak...
biz vos'u toplarken çok sıkıntı çektik, parçaların çoğu almanya'dan geldi ondan baya bi bekledik yaniii..

Resim
toyodilo
Vosdost

Mesaj #12 gönderen toyodilo » Pzt Eyl 05, 2005 4:09 pm

Valla yasin parayı bastıktan sonra ne malı istersen getirtebiliyosun. Ancak piyasada olan yerli üretim malzemelerle mukayese edilince Brezilya malları hem daha ucuz hem daha kaliteli kalıyor.
Ama benim aklıma başka bişey geldi. Vostürk kendi içinde bir satınalma departmanı kurarak üyelerine Kar amacı gütmeden daha ucuz ve kaliteli parça tedarik edebilir mi? Bir çok vos tutkunu zaten birbirine severek bir çok konuda yardımcı oluyor. Ayrıca herkesin ihtiyaçlarıda farklı farklı. Bu işin de sürekliliği olur kanaatindeyim
''Lafla peynir gemisi yürüse, Derya kadar yağ benden''
Resim
yasinm
Vosdost

Mesaj #13 gönderen yasinm » Pzt Eyl 05, 2005 6:07 pm

doğru söylüyorsun ama zaten kim ne buluyosa veya ne yapıyosa burada dostarıyla paylaşıyor onun haricinde parça getirtmek biraz zor niye dersen hep dolar ve euro üzerinden geliyor ve yanlış anlamalar olabiliyor veya aksaklıklar zaten site yöneticilerimiz başta olmak üzere diğer vosdostlarımız nerelerde ne bulunduğunu yazıyor veya başka birşeye ihtiyacı olanda arıyorum bölümüne yazıyor ve oradan cevaplarını alıyor senin dediğin çok güzel olur ama bence öyle işlere girmiyelim maddi açıdan diil yanlış anlamayın aksilik olabilir veya maddi açıdan olsa bile atıyorum karbiratör istedin sana 100 dolara geldi başka yerde gördün aynı mal 90 dolar olur olur türkiye burası aracı olan kişi için hoş bir durum diil...genede ben kendi fikrimi söylüyorum tabiki belki diğer dostlar farklı düşünebilir.benim başıma geldide o yüzden söyledim...
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #14 gönderen [ WOLF ] » Pzt Eyl 05, 2005 9:08 pm

Toyodilo bizlerden bahsetmen çok güzel teşekkür ederiz ayrıca düşündüğün konuda çok güzel olur ama yasinin açıklamasına katılıyorum.. Maddi konular kardeşlerin bile arasını açıyor arkadaşlar.... o nedenle maddiyata dayanan faaliyetlere sıcak bakmıyorum..
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #15 gönderen efeeryurt » Pzt Eyl 05, 2005 11:05 pm

+10000 yasin
Resim
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #16 gönderen oguzhan » Sal Eyl 06, 2005 8:36 am

-10000000 WOLF PARA Bİ YANA KARDEŞLİK ARKADAŞLIK Bİ YANA MURAT ABİİİİ
THE END
toyodilo
Vosdost

Mesaj #17 gönderen toyodilo » Pzr Eki 02, 2005 8:51 pm

Otomekaniğe verdiğim yan basamak siparişi dün geldi. Sağolsun Ali bey siparişi kargosuz halletti. Daha önce bastırmayı düşünüyordum. Çiftine 80ytl istediler. Pazarlıkla 60ytl düştüler. Üstelik üstündeki plastik aksam ve yan çıtaları yok. Otomekanikte çifti 30ytl deyince Sevincimi tahmin edemezsiniz. Arayan başka arkadaş varsa onların bilgilerine. Hepinize selamlar. :cool: :cool:
Resim
toyodilo
Vosdost

Mesaj #18 gönderen toyodilo » Sal Eki 18, 2005 9:09 am

+Motor yaptıracak arkadaşlar parça işini ustaya bırakmayın. İhtiyaç listenizdeki parçaları alıp ayrıntılı fiyat çıkarmanız menfaatinize olur. Sadece biriki örnek verecem.
Bursa İstanbul
1-Takım conta (1600) 25ytl / 12ytl
2-Takım kol yatak(0,50) 75ytl / 13ytl(alman)
3-Segman takımı(85,5) 60ytl(yerli) / 38ytl(alman)
4-Hava filtresi 10ytl / 6ytl
------------------ ------------------------
170ytl / 69ytl
İstanbul fiyatları otomekaniğe aittir. Ben Bursadakilere iyice sinir olup bujilerine kadar getirttim.İnanın hepsi 1-2 de olsa daha ucuz.
Hepinize sorunsuz ve mutlu günler diliyorum.
Resim
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #19 gönderen efeeryurt » Sal Eki 18, 2005 12:24 pm

saol toyodilo bilgiler içinn....
Resim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #20 gönderen vosbik » Sal Eki 18, 2005 10:18 pm

saol toyodilo.şimdi olmasa bile günün birinde bu parçalara hepimizin ihtiyacı olacak.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir