------ YEŞİL MOTORRRRRRRRRRRRR LPG SİSTEMLERİİ-----------

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

------ YEŞİL MOTORRRRRRRRRRRRR LPG SİSTEMLERİİ-----------

Mesaj #1 gönderen oguzhan » Pzt Tem 31, 2006 6:45 pm

ARKADAŞLAR ÖVGÜYLE BAHSEDECEĞİM YEŞİL MOTOR VOSVOSLARA LPG İŞLERİ İLE UĞRAŞIYORLARRR 2 SENE ÖNCE TAKTIRDIĞIM VE ŞUNA KADAR BİR TIK BİLE DEMEYEN OMEVELLA SİSTEMİNDEN ÇOK MEMNUMM BİR SÖZÜMDEN DOLAYI BU TEŞEKKÜRÜ ARKADAŞIMA BORÇ BİLİRİMMM.

TEL:384 63 22 ARKADAŞIMIN İSMİ BURAK ONUNLA GÖRÜŞÜP İSİMİMİ VERİRSENİZ SİZE SONUNA KADAR YARDIMCI OLACAĞINDAN EMİNİİMM

THE END
Er_cU

Mesaj #2 gönderen Er_cU » Pzt Tem 31, 2006 7:59 pm

burak eyvallah iyi çocukda amcası beni fitil ediyo!!!!!!
vosmaster
2006 Bilgili Üye Ödülü
2006 Bilgili Üye Ödülü
Vosvosumun adı: PD

Mesaj #3 gönderen vosmaster » Pzt Tem 31, 2006 9:21 pm

Taktırırsak ismini vererek gideriz Oğuzhancım saol kardeş.
[img:399:198]http://img135.imageshack.us/img135/6382/gkhanmzatd3.jpg[/img]
tisildak
Vosdost

Mesaj #4 gönderen tisildak » Çrş Ağu 09, 2006 3:53 pm

Yeşil Motormu hayatta bir daha uğramam oraya, busu oraya bıraktım ve üç günde zor aldım yaptıkları işi tekrar söktürdüm iade ettim tabi bu arada kargaşalarda yaşandı.
Atölyede montaj yapıldığını, atölyeninde ivedikte olduğunu söylediler, arkasından atölyelerini yeni kurduklarını ve şaşmazda olduğunu ve daha sonra busu ben nerede buldum biliyormusunuz bir arka sokakata mehmet usta diye birine yaptırıyorlarmış. Benim anlamadığım busla bir yeremi gittilerde benden üç gün sakladılar.
Sonrasını siz tahmin edin.
Eğer haklı olsalardı beni linç ederlerdi onlar 7-8 kişi ben tek başımayım gözüm döndü busu orada görünce. Westfalia'nın içine nereye monte etmişler olabilir lpg tankını... hiç tahmin edemezsiniz çek yatı iptal etmişler ve bağaja monte etmişler. Hay allahım yaaa, şu işe bak sen.
Çamurluğu kesmişler, kesme sebepleride tankın ayağının somununu sıkmak içinmiş. Beyni sola monte etmişler, egzos aparatını sağa monte etmişler. 3 metrelik spiralle beyinden aparata, aparattan beyine gidiyor.
Çalışmasındada hiç verim yoktu gittim ve A dan Z ye ne takmışlarsa geri sökürdüm. busdaki bardakları falan almışlar, dolabın kapağını kırmışlar böyle mi çalışır bir esnaf.
Bence kimse gitmesin arkadaşlar.
Neyse yaramı deşmeyin Yeşil Motor diyerek boşver. İsmet diye bir var orada ama hiç biri adam değil.
Kusura bakma Oğuzhan o arkadaşa benden bahset istersen. Turuncu volkswagen minibüsde de o gerisini anlatsın.
Tahsin IŞILDAK
0.532.337 45 69
www.volksder.com
[email protected]
Kullanıcı avatarı
H A V U Ç
Vosdost

Mesaj #5 gönderen H A V U Ç » Çrş Ağu 09, 2006 5:33 pm

Demekki ustalar kişiye göre muamele yapıyor...

enteresan bi durum...

Walla kime usta dicez we güweneceğiz şaşırdık kaldık...
tisildak
Vosdost

Mesaj #6 gönderen tisildak » Çrş Ağu 09, 2006 6:29 pm

Şadan hocam bu adamların yaptıklarını gelince size göstermek isterim.
Bir defa bir esnafa iş yaptırmadan önce yapılacak işi, kullanılacak malzemeyi ve nereye monte edeceği söylenmesine rağmen, anlattığım olayla karşılaştım.
Neyse hocam beni çok rahatsız ettiler, başka dostlarım rahatsız olmasın diye düşündüm.
Görüşmek üzere.
Tahsin IŞILDAK

0.532.337 45 69

www.volksder.com

[email protected]
Kullanıcı avatarı
blue_face
VosvosTÜRK LPG Uzmanı
VosvosTÜRK LPG Uzmanı

Mesaj #7 gönderen blue_face » Çrş Ağu 09, 2006 7:38 pm

:? :!: geçmiş olsun demekten başka bişey diyemiyorum ne yazıkki böle insanlardan dolayı herkes zarar görüyoorr.hani derlerya bi kötü komşunun yedi köye zararı vardır...neyseki zarrarın neresinden dönerseniz kardır...bununla geçmişolsun
BluE_FirE ****vosvosturk büyük bi aileeee****

[email protected]
0506.390.61.63
0535.283.59.04
0542.215.32.27
0312.623.32.25
tisildak
Vosdost

Mesaj #8 gönderen tisildak » Çrş Ağu 09, 2006 8:46 pm

blue_face teşekkür ederim, sen bu işin uzmanısın daha iyi bilirsin.
(yosa senmisin yeşil motor :)))) ) şaka şaka.
Sanıyorum seni Eskişehir'de görmüştüm, İsmail Maraklı işte benim lpg ustam diyerek gösterdi.
Tahsin IŞILDAK

0.532.337 45 69

www.volksder.com

[email protected]
oguzhan

Mesaj #9 gönderen oguzhan » Çrş Ağu 09, 2006 9:57 pm

valla benim sorunum olmadı ve 2 yıldır bi tık bile demediiiiiii
THE END
shadows
Vosdost

Mesaj #10 gönderen shadows » Prş Ağu 10, 2006 8:48 am

BEN ŞADAN ABİNİN DEDİĞİ ŞEYE KATILIYORUM, KESİNLİKLE KARŞIDAKİYLE ARASINDAKİ ÇIKAR İLİŞKİLERİNE GÖRE HAREKET EDİYOR BİR ÇOK ESNAF, BU DA HİÇ ETİK DEĞİL BENCE, SONUÇTA PARA VERİP Bİ HİZMET YA DA MAL ALIYORSAN HERKESE AYNI KALİTEDE SUNMAK ZORUNDASIN BUNLARI, HA TANIDIĞIN SEVDİĞİN ARKADAŞINA DAHA UCUZA YAPARSIN V.S. ONA EYVALLAH, KİMSENİN BİŞEY DEMEYE HAKKI YOK...
OĞUZHAN SAKIN YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN, GENEL KONUŞUYORUM KESİNLİKLE!!!
"bir dost, bir post"

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir