------ YEŞİL MOTORRRRRRRRRRRRR LPG SİSTEMLERİİ-----------

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
mercam
Vosdost

Mesaj #21 gönderen mercam » Cum Haz 04, 2010 2:25 am

vwOzan yazdı:yok ben her zaman devirli kullanırım motor istiyorsa istedigini veririm ama lpg de aracım daha rahat ve seri oldu ben egzoz ısıtma sıstemıne baglıyorum normalde gaz sıvı haldeyken su sogutmalı araclarda 90 derecelık bır su ısısı ıle gaz hale gecıyor ama bızde 150 180 derecelık bı egzozun ıcınde gaz hale gelıyor buda tam yanma saglıyor diye düşünyorum yanma oranına bakarsan ucucu gazlar sıvı halde olan yanıcı maddelere göre yanma oranları ve yanma hızı daha yuksektır... vwOzan

bu durumda sanırım aslında cevabıda vermış gıbı oldun ozan :) ki lpg ısınde genelde coğu ınsanın memnun olmadığını duymamak mumkun değil....böle bı durum sadece vosvoslarda olabıldığınıde dusunursek mutıs olmuş ııkıde taktırmıssın dıye rahatlıkla denebılır :ok: :alkış:

mahoni38
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Cvp: ------ YEŞİL MOTORRRRRRRRRRRRR LPG SİSTEMLERİİ----------

Mesaj #22 gönderen mahoni38 » Cmt Ara 18, 2010 12:35 pm

Kapitalist düzendeyiz dostlar dolayısı ile eğer ayrı bir hukukunuz yoksa tabi size cıkar ilişkisi ile yakaşırlar ki zaten öyle olmalı. ama cıkar ilişkişi ile yaklaşmak demek seni soyup soğana cevirip klasik aracını mahvetmek demek değil. parasını alır hakkını verir olay biter. LPG işi sakat yanlış montazda ölüme vesile olur.
Elin gavuru serefsizim müthiş iş yapıyor benim yurtdısı ticaretlerim oluyor adam beni dolardırsa 40 kere dolandırır ama yapmıyor sevdiğinden de değil tabi iş ilişkisi olduğu için sadece işini yapıyor. onla geçmiş olsun.
Başımın belası Vosbusum.
[thumbnail]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1389.snc4/164113_1711657743868_1010866183_31893363_539618_n.jpg[/thumbnail]

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir