ÖN SİNYAL LAMBASI

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
levent
FORUMDAN ATILDI

ÖN SİNYAL LAMBASI

Mesaj #1 gönderen levent » Cum Eyl 15, 2006 10:55 pm

ARKADAŞLAR BİLİNDİĞİ ÜZERE BENDE 66 MODEL KLASİK BİR VOS VAR VE BEN BU VOSA FARKLI BİR TASARIM YAPIP SARI YERİNE ŞEFAF ÖN SİNYAL VE ARKA STOP LAMBALARI TAKMAK İSTİYORUM NEREDEN TEDARİK EDEBİLİRİZ VEYA BÖYLE BİR PARÇA VARMI BİLGİLERİNİZE ARZ OLUNUR (STOPLAR YUVARLAK DEĞİL OVAL)
SAYGILARIMLA

Forum kurallarına aykırı hareket eden üyeler uyarılır.. uyarılara rağmen, aynı davranışı sergilemekte ısrar eden üyelerin üyelikleri forumdan silinir.
cino
Vosdost
Vosvosumun adı: CINO

Mesaj #2 gönderen cino » Cmt Eyl 16, 2006 12:01 pm

Cip1den bulabilirsin http://www.cip1.com/
Sinan Hüseyin TÜRKKAN QVOS
Resim
Kullanıcı avatarı
HÖR(BEY)
Vosdost

Mesaj #3 gönderen HÖR(BEY) » Cmt Eyl 16, 2006 12:40 pm

bana jant lazım arkadaşlar sarı bi vos aldım
Kim TÜRK kim Yabancı anlamıyorumki Herkez Türkçe Konuşuyo
levent
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #4 gönderen levent » Cmt Eyl 16, 2006 3:57 pm

eyvallah dostum cino saol

hörbey sarı vosun hayırlı olsun vos pazardan jant bulabilirsin sanırım
Forum kurallarına aykırı hareket eden üyeler uyarılır.. uyarılara rağmen, aynı davranışı sergilemekte ısrar eden üyelerin üyelikleri forumdan silinir.
murder325i
Vosdost
Vosvosumun adı: polo variant

Mesaj #5 gönderen murder325i » Pzt Haz 22, 2009 11:16 pm

selamlar ön sinyallerin seffafını bulamassın 2 tıp vardır birisi american tipi diğer küçük classic olanı stoplar ıse new beetle die tabır ettıgımız stoplar oval ve 3 renklı (kımızı sarı beyaz) ayriyetten angel li farı denedinizmi?sefaf ve angel cok hos bı görünüm sağlıo saygılarr....
ATILGAN volksvagen şaşmaz....
v.w bir yaşam biçimi.....

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir