fren merkezi

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
sercecik
Vosdost

fren merkezi

Mesaj #1 gönderen sercecik » Pzt Tem 18, 2005 10:35 am

ben mardınde yaşıyorum ve mardınde sadece bende vos vos var ancak parca sorunum var dun yolda gıderken ferenlerım patladı ve bır ış yerın gırdım...ne yapacağımı bılmıyorum ..ban fren merkezlerı lazım cok uzuluyorum...telım 05357126563...lutfen bana yardım edın...sevgıler...mail adresim [email protected]

Tosbağa
Vosdost

Mesaj #2 gönderen Tosbağa » Pzt Tem 18, 2005 12:41 pm

Merhabalar. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi ileteyim üzüldüm şahsen sizin adınıza. Neyse size istediğiniz parçayı nerde olursanız olun kargo vasıtasıyla yolluyacak ir parçacı telefonu veriyorum. Oto Mekanik: 0216 338 08 94 VW parçacısıdır!!! Telefon edin derdinizi anlatın baya bilgilidir. Ali bey ile görüşün o size yardım edicektir. Yanlız size doğru parçayı yolluyabilmesi için sorduğu sorulara kesinlikle doğru cevap verdiğinize emin olun. Gerekirse vosunuzun yanına gidip iyice bakın sonra yeniden arayın...
Saf Alman Cemile... :D

Resim
sercecik
Vosdost

Mesaj #3 gönderen sercecik » Pzt Tem 18, 2005 5:41 pm

cumartesi ankaraya gdıyorum acaba fren sıstemlerının ankaradakıu telı ve adresını bana yazacak arkdaş varmı ..sevgıler
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #4 gönderen [ WOLF ] » Pzt Tem 18, 2005 5:59 pm

Geçmiş olsun arkadaşım 0312 2783490 Hüseyin usta ararsan yardımcı olur..
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #5 gönderen efeeryurt » Pzt Tem 18, 2005 6:17 pm

çok geçmiş olsun arkadaşım.... 8-)
Resim
sercecik
Vosdost

Mesaj #6 gönderen sercecik » Sal Tem 19, 2005 11:18 am

volf kardeşim ve dığer arkadaşlar..sızlerı mardıne beklerım...burası tarıhı eser sızlerı ağırlarım kapım acık ..ben huseyın ustayı tanımadıüğğım ıcın...senden rıcam ankaradasın tanıdığın sanırım huseyın usta benım arabamj 1963model

fren merkezının fıyatını oğrenırse n sevınırım bıraz maddı durumum yok senı tanıyors ındırım yapar sevgıler
[ WOLF ]
Administrator
Administrator

Mesaj #7 gönderen [ WOLF ] » Sal Tem 19, 2005 11:37 am

Tamam dostum sorup öğreneyim
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #8 gönderen oguzhan » Çrş Tem 20, 2005 10:21 am

KARDEŞ BUNDAN 3 AY ÖNCE FREN MERKEZİM KAÇIRIYOR DU FİYATINI SORDUĞUM ZAMAN SIFIR FİATINA 110 YTL DEMİŞTİ AYDINLAR VOLKSWAGEN DEMİŞ EĞER ALIRSAN 0312-3840400 NUMARAYI ARA :-? :-? :-?
THE END
olcaytuna
Vosdost

Mesaj #9 gönderen olcaytuna » Çrş Tem 20, 2005 12:07 pm

serçecik ...... fren merkezi çabuk bozulacak bir parça değildir.... merkezin üzerinde hidrolik yağının kapanalara gittiği borulara bağalanan plastik parçalar vardır.... ilk önce onları kontrol et.. zamanla bu plastik parçalar bozularak hidrolik kaçırırlar.... değişmesi gerekir.. (ayrı satıldığın zannnetmiyorum) ayrıca konturol etmen gereken noktalar ; fren pedalının altı "fren merkezi ile bağlandığı nokta" fren pedalına basıldığında fren merkezinin içine bir piston gibi girer hidroliğin sıkıştığı yer.... ayrıca merkezden kampanlara giden bakır borular: - fren merkezinden benzin deposunun altına kadar lastik borular gider (rekor mu ne deniyor sanırım) çatlamış bozulmuş olabilir - kampanalara kadar giden bakır borular bozulmuş olabilir - bakır boruların yine kampanalara bağlantıların da kullanılan lastik borularda bozulmuş olabilir.....
ilk önce tamamen gözden geçirilmesi gerekir.... ayrıca hatırladığım kadarıyla söz ettiğim lastik borular renault larda kullanılan fren boruları uyuyordu.....
beyler eksik yanlış herhangi bir şey varsa düzeltin lütfen...
buswagendotcom

weber inside!
[ WOLF ]
Administrator
Administrator

Mesaj #10 gönderen [ WOLF ] » Çrş Tem 20, 2005 12:22 pm

Hakikaten fren merkezinin arızalı olduğunu nereden anladın.. Olcayın söylediği gibi fren merkezi o kadar kolay bozulmaz..

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir