fren merkezi

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
sercecik
Vosdost

Mesaj #11 gönderen sercecik » Çrş Tem 20, 2005 2:46 pm

keşke sızlerle daha once tanışsaydım...bundan 6 once frenım yıne patladı tanırcıye goturdum fren merkezlerının ana merkez ve fren merkezlerının değişmesı lazım olduğunu soyledı..ank dan halıt ustadn aldım..taktık kullanılmış bır şekılde..benım arabam 1963 model ve hıc bır parcas ı değişmedı daha 87 bın km de ancak dun bır arkadaşla msn konuştum kastamonulu ban dedıkı balt ıcın o zaman anladımkı
balata kalmamış demırler bırbırıne surtuyor hıdrolık yağına baktım tam eksılmemış yarın cekıcı ıle tamırcıye gotureceğım ..belkıde balatadandır balata bıtmışse fren tutmazmı ben sadece surucuyum ?? sevgım ve duamdasınız

efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #12 gönderen efeeryurt » Çrş Tem 20, 2005 2:50 pm

ewtt... benim başıma da gelmişti öle.. frenler tutmuyodu hatta abuk subuk sesler çıkarıodu frene bastığımda.. bende "taş fln kaçmıştır" die pek üstelemedim.. okuldan çıkınca baktım olcak gibi değil, gittim götürdüm benim ustama, balatalar bitmiş, demiri sürtüo diske.. değiştirince süper olduu.. bence balatalara bi baktır derim....
kolay gelsin
Resim

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir