portakala gençlik aşısı

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
HELEZONYAY
Vosdost

portakala gençlik aşısı

Mesaj #1 gönderen HELEZONYAY » Cmt Nis 21, 2007 1:19 am

selam dostlar daha öncede çeşitli konularda görüş ve bilgilerinizi benimle paylaşmıştınız pekçok konuda yardıma ihtiyacı olan portakalımı toplatacağım corafya olarak çok zor biryerdeyim niğde ulukışla.portakalın temel sorunları kaporta iç döşeme yürüyen aksam ve birazda elektirik yıllar biraz yıpratmış ama yola çıkmaya çok hevesli sizlerden ricam yakın yerlerdeki adana mersin kayserideki ustalar konusunda beni aydınlatmanız yardımlarınızı bekliyorum selamlar

kayserili ali ustanın topladığı vosvosu birdaha toplatcam mecburen önerilerinizi beklerim
gungor
Vosdost

Mesaj #2 gönderen gungor » Pzr Nis 22, 2007 5:53 pm

oralarda hiç uğraşma arkadaşım ankarada ankara volksvagene git 03122781871 telefon numarası ararsan yardımcı olurlar
Kullanıcı avatarı
HELEZONYAY
Vosdost

Mesaj #3 gönderen HELEZONYAY » Prş Nis 26, 2007 11:48 pm

dostum lojistik olarak çok ters düşüyor yakın olsa başka bişiy düşünmem
kayserili ali ustanın topladığı vosvosu birdaha toplatcam mecburen önerilerinizi beklerim
vw Ozan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Cvp: portakala gençlik aşısı

Mesaj #4 gönderen vw Ozan » Çrş Eki 05, 2011 3:31 pm

uzun zamandır forumlara yazı yazmıyorum eskı arkdaslar benı tanır adanaya gelme ımkanınız olursa ben toplama konusunda yardımcı olabılırım vwOzan
mahoni38
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Cvp: portakala gençlik aşısı

Mesaj #5 gönderen mahoni38 » Cmt Eki 08, 2011 2:32 pm

HELEZONYAY yazdı:selam dostlar daha öncede çeşitli konularda görüş ve bilgilerinizi benimle paylaşmıştınız pekçok konuda yardıma ihtiyacı olan portakalımı toplatacağım corafya olarak çok zor biryerdeyim niğde ulukışla.portakalın temel sorunları kaporta iç döşeme yürüyen aksam ve birazda elektirik yıllar biraz yıpratmış ama yola çıkmaya çok hevesli sizlerden ricam yakın yerlerdeki adana mersin kayserideki ustalar konusunda beni aydınlatmanız yardımlarınızı bekliyorum selamlar

Kayseride Ali Türkmen var. özlem oto diye geçer de orta sanayide (Ana tamirin karşısı) Değirmencilik un un ordaki benzinliiğin orada. 42 yıllık VW ustası. Benim bu güne kadar ki tüm hava soğutmalı vwlerime o bakıyor. sen oraya git. mekaniği sorunsuz halleder. elektrik için sizi yönlendirir. (ya yeni sanayi kaplan oto elektriğe gönderir ki cok değerli arkadaslardir. ya orta sanayide bir usta var ona yönlendirir). kaporta boy cam döşeme hepsi için sizi yönlendirir. Cok iyi kaportacı da olsa biri eğer vw toplamadı ise sonuc iyi olmayabilir o yüzden tavsiyem siz dediğim ustaya gidin. kırmızı beyaz minibüslü biri tavsiye etti sizi diyin (Demesesinde desenizde) yardımcı olur her konuda.

Ayrıca kayseride bir usta daha var ilhan usta diye ama ben hiç gitmedim. eski arabamı aldığım arkadas ali türkmene gönderdi o 6 yıllık tosbacı bende oraya gittim bir gün bile baskasına ihtiyac duymadım.
Başımın belası Vosbusum.
[thumbnail]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1389.snc4/164113_1711657743868_1010866183_31893363_539618_n.jpg[/thumbnail]

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir