direksiyon kutusu..

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
HighVoltage
Vosdost

direksiyon kutusu..

Mesaj #1 gönderen HighVoltage » Pzr Haz 03, 2007 11:59 am

merhaba arkadaşlar direksiyon kutusu tamiri yapan bir yer önerir misiniz istanbul içinde? yada elinde tamir görmemiş direksiyon kutusu olanlar lütfen yazsınlar bana..

tortoise
Vosdost

Mesaj #2 gönderen tortoise » Pzt Haz 04, 2007 12:46 am

Direksiyon kutusunun tamirini önermem, Temiz çıkma bitane bulmalısın derim ben... Kolay gelsin...
Emrah...
Resim
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #3 gönderen [ WOLF ] » Pzt Haz 04, 2007 6:55 am

Emraha katılıyorum.. Tamir geçici bir olay ve fazla gitmiyor heleki geniş taban lastik kullanıyorsanız..
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #4 gönderen orko » Cmt Haz 09, 2007 7:41 am

ben 215/65/15 lastik kullanıyordum tertemiz direksiyon kutumu büyük lastikler bozdu bi tane temiz kutu buldum taktım ama lastikleride değiştirdim şimdi 165/85/15 kullanıyorum kutu da güzel direksiyon hidrolık gibi dönüyor zorlama bitti deveboynu falan rahatladı mafsal düzeldi herseyin sebebi ön takımı bozan tek sey geniş büyük lastikler abicim.ince lastık kullan saglıklı [email protected](aglayan bebek)
stresss...
ankara
Vosdost
Vosvosumun adı: UMUT

Mesaj #5 gönderen ankara » Çrş Eyl 03, 2008 10:06 pm

Arkadaşım teknik özürlü oldugum için mesajın tarihini bilemedim . Ama hala gereksinimin varsa Bostancı sanayide Hulusi Usta ya (4.eylül) yarın kendiminkini götüreceğim. Bu konuda çok iyi referans aldım usta hakkında .
Tamir fiyatı olarakta 80-100 ytl arası imiş . Eğer mesajınız eski ise şu an direksiyon kutunuz ve ne yaptıgınız hakkında bilgi verirseniz sevinirim . sevgiler .
BİR LODOS LAZIM BANA
Kullanıcı avatarı
feris
Vosdost
Vosvosumun adı: dostum

Mesaj #6 gönderen feris » Cmt Şub 14, 2009 11:18 am

vos dostu arkadaşım sana tamir görmüş bir kutu almanı tavsiye etmem, nedenine gelince kutu içerisinde asıl bozulan parça sonsuz dişli tabir edilen parçadır, zamanla korozyondan dolayı pas ve küçük parçalar halinde koparak tahrip oluyor. bu dişli değişsede bu sefer kutunun keçesi ve yatağında bozulmalar ard arda geliyor. en güzel çıkma temiz bir kutu al. yenisin fiatı anormal pahallı 600 tl civarında, çıkma olan iyi bir kutu ise 200 tl civarında temin edebilirsiniz.
fatihissi
Vosdost

Mesaj #7 gönderen fatihissi » Çrş Şub 25, 2009 10:22 am

ankarada bir yerde 150 milyona 0 bulmuştum ben , bi bakayım kimdi yazarım hemen
vosbis
2007 Paylaşımcı üye ödülü
2007 Paylaşımcı üye ödülü
Vosvosumun adı: badi

Mesaj #8 gönderen vosbis » Çrş Şub 25, 2009 4:22 pm

Bende 2 tane temiz kutu var isteyen olursa özel mesaj atabilirler.
Suskunluğum Asaletimdendir. Her Lafa Verecek Bir Cevabım Var.
Lakin Bir Lafa Bakarım Laf mı Diye. Birde Söyleyene Bakarım Adam mı Diye...

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir