TÜRKYILMAZ VOLKSWAGEN YEDEK PARÇALARI

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
TÜRKYILMAZ
Vosdost

TÜRKYILMAZ VOLKSWAGEN YEDEK PARÇALARI

Mesaj #1 gönderen TÜRKYILMAZ » Cum Haz 15, 2007 3:34 pm

TÜRKYILMAZ FİRMASI OLARAK VOSVOS SEVERLERİN HİZMETİNDEYİZ.YURT DIŞINDAN DİREK İTHAL ETTİGİZ VOLKSWAGEN KAFER PARÇALARI ELİMİZE ULAŞTI.ARTIK VOSVOS SEVERLERİN İSTEDİKLERİ MALZEMELERİ FİRMAMIZDA BULMALARI MÜMKÜN OLACAK.
TAMPONLAR-EKSOZLAR-MANİFOLTLAR-KARBÜRATÖRLER-KAPI VE CAM LASTİK AKSAMLAR-FARLAR-STOPLAR-FAR-KAŞLARI-IZGARA NİKELAJLARI-MOTOR AKŞAM PARÇALARI-SİNYALLER-KAPI KOLLARI-AYNALAR-ÖN TAKIM MALZEMELERİ-KAPI DÖŞEMELERİ-VE BİR ÇOK AKSESUAR ÜRÜNLERİNİ BULMANIZ MÜMKÜN İRTİBAT İÇİN TEL:0312 278 16 32---278 24 62 EMAİL İÇİN [email protected] OTO SAN SİT 13 SOK NO:17 ŞAŞMAZ/ANKARA ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.TÜRKYILMAZ MOTORLU ARAÇLAR SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLER SAĞLIK MUTLULUK VE BAŞARILAR DİLER...NOT:ANKARA DIŞINA KARGO İLE SEVKİYATIMIZ MEVCUTTUR AYRICA SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN (VİZA KARTINA 24 AYA KADAR TAKSİT İMKANI)www.turkyilmazoto.com.tr
En son TÜRKYILMAZ tarafından Çrş Haz 04, 2008 4:11 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

cakabo
Vosdost

Mesaj #2 gönderen cakabo » Cum Haz 15, 2007 6:36 pm

uzun ısrarlarımız sonucu ankarada da voslarımızla ilgili aradığımız parçaları ve aksesuarları bulmamız için yeni bir atılım oldu.. dün türkyılmaz vw ye gittim ve yeni gelen malları gördüm.. motor kaputu orjinal nikelajından tutunda nikelajlı cam kollarına empi t shifterine pedal takımına kadar bir sürü malzeme.. ilgilenenlere şaşmazda türkyılmaz vw ye uğramalarını tavsiye ederim..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]
FK
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: FK

Mesaj #3 gönderen FK » Cum Haz 15, 2007 8:34 pm

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın işlerinizde başarılar dilerim. Yeni atılımlar vosvosların daha da çoğalması ve her geçen gün daha da fazla vos toplanması için önemli bir konu.
Resim

FK Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
TIKLAYINIZ

DEĞER OTO MOTOR KASTAMONU
Sanayi Sitesi 2.Sokak No:67
03662128524 - 05434418020
[email protected]
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #4 gönderen vosbik » Cum Haz 15, 2007 9:11 pm

en kısa zamanda uğrayıp gelen malzemeleri yerind einceleyeceğim.şimdiden bu tarz girişimlerin çoğalmasını arzu eder, Türkyılmaz'a da hayırlı satışlar dilerim.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #5 gönderen orko » Cmt Eyl 08, 2007 3:29 pm

bizzat turkyıLmaz a gittim iLgiden çok memnunum..
ama fiyat karşıLaştırması yapmadıqım için başka bir yer iLe
sadece bu kadar bahsedebiLeceqim turkyıLmazdan..
tekrar görüşürmüyüz biLmiyorum
ama görüşür isek
aLdıgım birkaç parça oLmadı
bazılarını değiştireceqim
eqer deqiştirmem demezseniz tabi kii...
hadi bakaLım
hayırLı işLer..
orkooo..
stresss...
Kullanıcı avatarı
BATMAN(cm)
2007 Aktif Üye Ödülü
2007 Aktif Üye Ödülü

Mesaj #6 gönderen BATMAN(cm) » Cmt Eyl 08, 2007 6:19 pm

walla sevindim benimde bir kaç münasebetim oldu gerçekten çok ilgili bir firma bende shifter istiyorum biraz toparlanıyım gelicem inşallah
http://www.youtube.com/watch?v=wUDU2UWwUdQ
T R A B Z O N

06 LT 141
06 AYV 46
DoGuS
Vosdost

Mesaj #7 gönderen DoGuS » Cmt Eyl 08, 2007 9:45 pm

ne güzel ne güzzel de birazdaha fiyatları bizim için indirseniz....
Resim

Paylaşmanın asaletini hiçbir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme ve öyle bir arkadaş seç ki, sen onun için ölmeyi düşündüğünde, o senin için çoktan ölmüş olsun.
fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Mesaj #8 gönderen fùhrer » Prş Eyl 27, 2007 3:11 pm

Arkadaslar, az once Turkyilmaz hakan'la gorustum. Yeni parti mallar gelmi$ bulunuyor. Aklimda kalan bi headers oldu ( 2 cesit gelmi$), elektronik ate$leme, distributor, karburator, Krom parcalar vs.
Bo$ vaktinizde bi ugrayin derim.
Kolay gelsin.
alper3
Vosdost

Mesaj #9 gönderen alper3 » Prş Eyl 27, 2007 11:06 pm

arkadaslar bizzat gittim gördüm bayağı güzel şeyler gelmiş gidip görmekte fayda var fiyatlarda uygun bi sürü sordum ama aklımda kalmadı bi tek vites topuzu ve kelebek cam lastikleri aldım vites topuzu 25 ytl (krom) kelebek cam lastiklerinide 50 ytlden aldım (çifti)
cakabo
Vosdost

Mesaj #10 gönderen cakabo » Cum Eyl 28, 2007 4:39 pm

ben de az önce Türkyılmaz a uğradım sağolsun hakan çok ilgilendi ve bir saat boyunca yeni gelen ürünleri gösterdi.. gerçekten artık ankara da da voslarımızın her tülü parçasını bulabileceğiz.. aklıma gelen parçaları şöle kısaca aktarayım.. karbüratörden direksiyon kutusuna fren diskinden, fren merkezine, headers(hayalim tuck a way de var), cam ,kapı kolları , krom aksesuar parçalar, tüm lastik aksam daha bir çok şey.. hepsi şu an ellerinde var tükenmeden ihtiyacı olanlar uğrasın.. ayrıca hakandan vosvosturk indiriminizi istemeyi unutmayın..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir