Izmirde Kral gibi bir usta arkadaslar!!!

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
gargamel35
Vosdost

Izmirde Kral gibi bir usta arkadaslar!!!

Mesaj #1 gönderen gargamel35 » Çrş Ağu 01, 2007 12:54 pm

Selam arkadaslar,
Kabadayimi daha yeni topladim ama tabii ki o usta senin bu usta benim Izmir'de gitmedigim yer kalmadi. (Hüdaverdi Usta ve Kerim Usta'yla akraba olduk neredeyse fakat bu ustalarin hicbiri bana tam anlamiyla istedigim emegi ve özeni göstermedi.) En sonunda bir tanidigim sayesinde 6. Sanayi'deki EMEK OTO SERVIS - Ismail ve Özcan Ustalarla tanistim. O zamandan beri de baska bir yere gitmem dostlarim!

Hüdaverdi Ustanin 400YTL, Kerim Ustanin 250YTL fiyat cektigi komple motor bakimini 150YTL'ye - hem de nazim gece gece - yaptirdim, Izmir-Antalya yolculugumu tek molayla bitirdim. Bütün ön takim ayarlarini, alt takim bakimini ve diger ufak capli ivir ziviri 35YTL'ye yaptilar.

Hem fiyat hem de karakter bakimindan cok iyi insanlar olan Özcan ve Ismail Usta'dan sasmayin derim, en azindan bir kere deneyin pisman olmazsiniz...

izmirli
Vosdost
Vosvosumun adı: ---

Mesaj #2 gönderen izmirli » Çrş Ağu 01, 2007 5:32 pm

İzmirdeki vosvos severlere siddetle tavsiye ediyorum..

Ayrıca İsmail ve Özcan ustanın yanına son olarak da Mustafa usta da katıldı.

EMEK VOLKSWAGEN SERVİSİ

Tel : 0 232 282 12 91

Bu arada sitemize hosgeldin Irmak :)
En son izmirli tarafından Çrş Ağu 01, 2007 6:30 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
H A V U Ç
Vosdost

Mesaj #3 gönderen H A V U Ç » Çrş Ağu 01, 2007 5:57 pm

Çok şanslısınız arkadaşlar,,ama bişi dicem fazla öwmeyin bana sorarsanız...hani sonra bi tuhaf oluyolar bu ustalar..bırakın kendi hallerinde çalışsınlar...Ben iki ,üç kişiyi öwdüm sonra bitleri kanlandı benimkilerin ,, sonra hawalara girdiler..Profesör filan oldum sandılar... :) :) uyarıyim istedim..işallah sizinkiler böyle olmazlar...

( Gökhan usta - Babası we tanımadığım ustalar hariç bu genellemeye )
izmirli
Vosdost

Mesaj #4 gönderen izmirli » Çrş Ağu 01, 2007 6:29 pm

:)
:yarıl:
gargamel35
Vosdost

Mesaj #5 gönderen gargamel35 » Prş Ağu 02, 2007 8:51 am

:kehkeh: Dedigin dogru bir bakimdan ama 1 yildir ben bir falsolarini görmedim. Ikisi de (hatta eminim ki Mustafa Usta da öyledir) mükemmel insanlar. Ismail Usta esini kaybetmesine ragmen hala dimdik ayakta Tosbagalarla bogusuyor. Zavalli adam o arada bile bozulmadiysa hic bozulmaz zannediyorum... Siddetle tavsiye edilir... :heyyo:
gargamel35
Vosdost

Mesaj #6 gönderen gargamel35 » Prş Ağu 02, 2007 8:53 am

Izmirli kardesim, ben Türkiyeye döndügümde kesin bir yerlerde bulusalim, takilalim, sadece nette kalmasin dostlugumuz! Bu arada Izmirden olan bildigin baska üyeler varsa onlarla temas kuralim, yapalim birseyler...
izmirli
Vosdost

Mesaj #7 gönderen izmirli » Prş Ağu 02, 2007 9:30 pm

Daha önce İsmail ustanın orada tanısmıktık zaten unuttun sanırım. Hatta arka camını beraber taktırmıstık :)

Bilmem hatırladın mı?
gargamel35
Vosdost

Mesaj #8 gönderen gargamel35 » Cum Ağu 03, 2007 8:50 am

Hatirlamam mi dostum, daha dün gibi aklimda! Tam eziyet ve cilemin arttigi anlara denk gelmistiniz. En sonunda bitti benim canavar! Bu arada sen abi misin kardes mi, isimden cikaramadim kusura bakma... :nee:

Bu arada son halinin resimlerine baktin mi benim arabanin???
Kullanıcı avatarı
oguzcan
Vosdost
Vosvosumun adı: henüz vosum yok ama olunca adı berduş olucak!!

Mesaj #9 gönderen oguzcan » Cum Ağu 03, 2007 2:49 pm

küçük yaşım dolayısıyla bana düşermi bilmem ama dediğiniz gibi izmirli vosvostürkçülerin de buluşma zamanı geldi derim ben :) :) :kehkeh: :kehkeh:
izmirli
Vosdost

Mesaj #10 gönderen izmirli » Cum Ağu 03, 2007 9:56 pm

Ben kücük olanım :)

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir