Izmirde Kral gibi bir usta arkadaslar!!!

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
gargamel35
Vosdost

Mesaj #11 gönderen gargamel35 » Pzt Ağu 06, 2007 9:23 am

Oguzcan kardesim sana kesinlikle katiliyorum, fakat ne yazik ki su anda yurtdisinda oldugumdan dolayi en erken kasimda sizlerle bulusabilecegim. :ağla: :ağla: Ama geldigimde kesinlikle tanismak istiyorum hepinizle...

Kullanıcı avatarı
oguzcan
Vosdost
Vosvosumun adı: henüz vosum yok ama olunca adı berduş olucak!!

Mesaj #12 gönderen oguzcan » Prş Ağu 09, 2007 6:31 pm

benimde oks sınavım vardı bütün teferruatlarından kurtulmuş olmam dolayısıyla her programa uyarım
ozzy
Vosdost
Vosvosumun adı: tos tos

Mesaj #13 gönderen ozzy » Cum Haz 26, 2009 11:21 pm

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende de 73 model 1303 var uzun zamandır ilgilenemiyorum.ama artık ilgileneceğim ve iyi bir usta bulmak için oturdum netin başına.ilk aldığımda tos tosumu tanju ustaya götürdüm fakat bende pek memnun kalmadım.
o yüzden güveneceğim ve içimi rahat ettirecek birilerini arıyorum.tavsiyeleriniz uyup en kısa sürede gideceğim emek otoya.bundan sonra da sık sık mesajlaşıp görüşürsek izmirli vos severler olarak çok sevinirim.
chnygz
Vosdost

Mesaj #14 gönderen chnygz » Prş Tem 02, 2009 10:50 am

ozzy hoşgeldin hayırlı olsun
emek oto yu bilmiyorum hiç gitmedim ama 1. sanayide kısmet oto mustafa usta var oldukça iyidir. fiyat olarak da uygundur sadece pazarlık yapma yeter . artı hemen yanında turan usta var elektirik ustası o da iyidir. tavsiye ederim şahsen.
Bakarsan VOS olur bakmazsan TOS olur
Benimki VOSTOS
DrAmetBrown
Vosdost
Vosvosumun adı: Pamuk Prenses

Mesaj #15 gönderen DrAmetBrown » Prş Tem 02, 2009 12:41 pm

Erdem usta var İzmir'de. adresini bilmiyorum ama öğrenince yazarım. ve bir not: eğer vosvosunuzu seviyorsanız gideceğiniz ustayı iyi tanıyın...Özellikle ama özellikle TANJU ustadan uzak durun. sonra canınız çok yanar...
ResimResimResim

Gördüğün gibi hep aynandayım.... Bu da demektir ki takipteyim dikkatli ol!!!!
Ahmet Akın ERYİĞİT & PAMUK PRENSES 35VV526
Smells Like a Volkswagen
ozzy
Vosdost
Vosvosumun adı: tos tos

Mesaj #16 gönderen ozzy » Çrş Ağu 05, 2009 7:47 pm

arkadaşlar teşekkür ederim...vosumu yaptırdım motoru çok güzel oldu 1 aydır kullanıyorum bilfiil çok memnunun geçen günde pasta cila yaptım artık vosvos oldu ama ismi hala tostos : )) tavsiyelerinizede teşekkürler daha sık görüşmek dileğiyle...
erbil80
Vosdost
Vosvosumun adı: pırpır

Mesaj #17 gönderen erbil80 » Sal Şub 09, 2010 8:15 pm

evet ismail usta izmirde 1 numara.hep işcilk super hemde fiyatlar:)
berkkabakci
Vosdost
Vosvosumun adı: Limon

Mesaj #18 gönderen berkkabakci » Prş Ağu 26, 2010 10:29 am

Bende ismail usataya gitmiştim. Vize girmeden önce bi bakım yaptırmıştım konuştuklarımızın dışında kendisi aracın eksik olan parçasını takmış bu benim çok hoşuma gitmişti el emeği ve işene olan saygısından dolayı ismail ustayı tavsiye ederim...
ToRnedo
Vosdost
Vosvosumun adı: Tıfıl

Mesaj #19 gönderen ToRnedo » Prş Ağu 26, 2010 1:00 pm

Arkadaşlar 6.sanayi uzak gelenlere bende 1.sanayideki Mustafa ustayı öneririm.Fiyatlarıda gayet uygundur.
yankeees
Vosdost

Cvp: Izmirde Kral gibi bir usta arkadaslar!!!

Mesaj #20 gönderen yankeees » Cmt Mar 19, 2011 5:23 pm

beyler izmirde bulusalım vosvoscular olarak birgün....

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir