izmirde veya antalyada kaporta boya ustası????

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
eciiii
Vosdost

izmirde veya antalyada kaporta boya ustası????

Mesaj #1 gönderen eciiii » Pzr Eyl 09, 2007 10:42 pm

Arkadaşlar şuan aracım satılıkta ama satılmazsa boya ve kaporta işlemine sokmayı planlıyorum.Ancak bulunduğum yerde boya ve koprtacı yok bana en yakın yerler antalya ve izmir.Bu iki şehirde boya kaportacı bildiğiniz biryer varsa telefon numaralrını ve adresini verirseniz çok sevinirim. :gazla:

ee
Kullanıcı avatarı
ismozka
Vosdost

Mesaj #2 gönderen ismozka » Prş Haz 05, 2008 3:39 pm

Hocam bende 64 topluyorum yaklaşık 3 ay araştırmam sonucu kaporta ve boya işini öçözdüm ustam muhteşem işçilik çıkardı .Adı ismail sarı ismail diye biliniyo ANTALYA da.10 numara usta tabi biraz tuzlu ama inan 1 cm çürük bırakmadı hepsini elinde yaptı hemde özel sacdan.0 543 940 27 79 ismailden aldım dersen numarayı yardımcı olur.Boyacımda hemen arka sokağında
cakabo
Vosdost

Mesaj #3 gönderen cakabo » Prş Haz 05, 2008 7:24 pm

ismozka yazdı:Hocam bende 64 topluyorum yaklaşık 3 ay araştırmam sonucu kaporta ve boya işini öçözdüm ustam muhteşem işçilik çıkardı .Adı ismail sarı ismail diye biliniyo ANTALYA da.10 numara usta tabi biraz tuzlu ama inan 1 cm çürük bırakmadı hepsini elinde yaptı hemde özel sacdan.0 543 940 27 79 ismailden aldım dersen numarayı yardımcı olur.Boyacımda hemen arka sokağında

vayy bee böyle kaportacılar kaldı mı? tebrik ederim..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir