ön konsol derisi

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
şibumi
Vosdost

ön konsol derisi

Mesaj #1 gönderen şibumi » Pzr May 04, 2008 3:41 pm

arkadaşlar dün boluya gittim iş için deri fabrikasına, baktım deriler ucuz hemen paylaşmak istedim sizlerle yaklaşık 2metre ye 1/5 metre deriler 30-35 ytl aklıma vosvosların ön konsoluyla koltukların kaplanması geldi 1ci sınıf deri ikinci kaliteleri daha ucuz .almak isteyen olursa gider konuşuruz ya da telle konuşuruz .biz aldık 5.000ytl lik daha alacaz ayakkabı yaptıracaz bu ilk partiydi almak isteyen olursa fabrikayla görüşürüz direk ordan alırsınız size daha ucuza gelir diye düşünüyorum!piyasası nedir deri kaplamaların vosvoslar için bilmiyorum ama sizlerle paylaşmak istedim !

İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
alper3
Vosdost

Mesaj #2 gönderen alper3 » Pzr May 04, 2008 11:39 pm

harbici deri mi yoksa vinil falan mı bunlar harbici deriyse düşünebilirim
şibumi
Vosdost

Mesaj #3 gönderen şibumi » Pzt May 05, 2008 10:39 am

gerçek deri vinlex deyil bizim aldığımız derileri ayakkabı yaptırıp resmi bi kuruma veriyoruz birde testlerden geciyo deri olmasaydı zaten arkadaşım emin olki yazmazdım buraya.
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
alper3
Vosdost

Mesaj #4 gönderen alper3 » Sal May 06, 2008 1:29 am

hımmm bak iştahım kabardı şimdi bakmak lazım aslında bi..nası ulaşabilirim abicim ben sana bi boş zamanımda uğrayıp görmek isterim derileri... göğüs kısmı yarım metreyle falan kaplanabiliyo ben kendim kaplamıştım ama döşemecilerde 200 ytl gibi rakamlar istiyo...
şibumi
Vosdost

Mesaj #5 gönderen şibumi » Sal May 06, 2008 9:03 am

meraba derileri arkadaşım burda yani ankarada bi ayakkabıcıya braktık daha gelecek yarın birgün ben ayakkabıcıya gidecem istersen orayada gelebilirsin istersen ben yanıma alayım örnek bir yerde buluşuruz benim büro çankayada orayada gelebilirsin!ben genelde dışarda oluyorum ama boş bi gününü yaz bende yazayım buluşalım olmazmı !nerde istersen! benim vosum yok ama gerçekten benim hoşuma gitti alınca bende hemen kaplıycam .bizim aldığımız derinin rengi mavi ama fabrikada istediğinden bulabilirsin gibi geliyo bana!dediğin gibi yarım metreyi gecmez eğer boş olursam bende sana yardım ederim kaplamanda!
alper3
Vosdost

Mesaj #6 gönderen alper3 » Sal May 06, 2008 3:01 pm

eyvallah abicim o zaman bende sınavları projeleri falan bitireyim az kaldı.. bi gün ayarlar bakarız özelden msj atarım sana sağol.....
şibumi
Vosdost

Mesaj #7 gönderen şibumi » Sal May 06, 2008 4:00 pm

sana kolay gelsin sınavlarda başarılar!ne zaman istersen beklerim!
Kullanıcı avatarı
feris
Vosdost
Vosvosumun adı: dostum

Mesaj #8 gönderen feris » Prş Şub 19, 2009 10:32 pm

vosvos dostu arkadaşlar sizlere çok önemli bir bilgi vermek ve tavsiyede bulunmak istiyorum, gerek vinlex gerekse orjinal hakiki deri kullanın, ama zaman içersinde özellikle yazın kabarma, çatlama ve potluk yapıp görüntü bozulması ve emek zayi olmasını istemiyorsanız standart derby, bally tarzı yapıştırıcılar kesinlikle kullanmayın. bu tarz standar yapıştırıcıların mukavemeti +45 maksimum +50 derecede deformasyona uğramaya, potluk, kabarma ve yapıştırılan yerlerin kalkmasına neden oluyor. bunların yerine +230 dereceye kadar mukavemet gösteren epoxy yapıştırıcıyı kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Mesaj #9 gönderen fùhrer » Cum Şub 20, 2009 12:49 am

feris yazdı:vosvos dostu arkadaşlar sizlere çok önemli bir bilgi vermek ve tavsiyede bulunmak istiyorum, gerek vinlex gerekse orjinal hakiki deri kullanın, ama zaman içersinde özellikle yazın kabarma, çatlama ve potluk yapıp görüntü bozulması ve emek zayi olmasını istemiyorsanız standart derby, bally tarzı yapıştırıcılar kesinlikle kullanmayın. bu tarz standar yapıştırıcıların mukavemeti +45 maksimum +50 derecede deformasyona uğramaya, potluk, kabarma ve yapıştırılan yerlerin kalkmasına neden oluyor. bunların yerine +230 dereceye kadar mukavemet gösteren epoxy yapıştırıcıyı kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

faydali bir bilgi. Kendi adima tesekkur ederim.
alper3
Vosdost

Mesaj #10 gönderen alper3 » Cum Şub 20, 2009 4:17 pm

peki nerden bulabiliriz bu tip bir yapıştırıcıyı tavsiye edebileceğiniz bi marka falan varmıdır ne diye aramalıyız .....teşekkürler....

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir