ön konsol derisi

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
feris
Vosdost
Vosvosumun adı: dostum

Mesaj #11 gönderen feris » Cum Şub 20, 2009 5:24 pm

bu yapıştırıcı malzemesi genelde marin işlerinde kullanılır. yani tekne, yat gibi ahşap ve fiber deniz araçlarında tercih edilir. sanayinin birçok alanında yaygın olarak kullanılır. temin etmenizin yolu sanayide döşeme işleriyle uğraşan ustalara sorarsanız onlar vasıtasıyla veya nereden aldıkları konusunda size yardımcı olurlar. istanbul, izmir gibi tekne işleriyle uğraşan arkadaşlarımızın bulunduğu yerden temin etme şansınızda vardır. ben kendim bir tersaneden satın almıştım. şayet bulamazsanız size bir şekilde alıp gönderebilirim. :)

MANGUSTA
Vosdost
Vosvosumun adı: ŞOPAR

Mesaj #12 gönderen MANGUSTA » Pzt Eki 26, 2009 12:34 am

fiyatı nedir?
ben taleb edebilirim mesela
Hayatın değil Yaşamanın arzusunda oldum her daim....

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir