izmitte Fren Ustası? Fren merkezleri degisicek.

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
bubito
Vosdost
Vosvosumun adı: Bubito

izmitte Fren Ustası? Fren merkezleri degisicek.

Mesaj #1 gönderen bubito » Cmt Tem 18, 2009 9:31 am

Bubito yakında muayeneye giricek frenlerımde ciddi bi sorun var bitek onler tutuyo desem yerıdır gosterdıgım usta arka fren merkezleri degismeli dedi.
izmitte nerde kime yaptırabilirimki? bilen varmıdır..

Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #2 gönderen orko » Cum Eki 22, 2010 1:35 pm

yeni gördüm mesajınızı. gölcük e kadar gidebilirseniz kemal usta var terminalin yanında. veya sefa sirmen sanayi sitesinde de yaptırabilirsiniz. sirmen sanayi sitesindeki ustanın adını bilmiyorum ama kemal ustanın çırağıymış kendisi. son olarak illa vosvoscu aramanıza gerek yok. her fren ustası yapar.
stresss...
cio18
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: düldül (06 H 3232)
FİŞNE (34 VU 330)

Mesaj #3 gönderen cio18 » Cmt Eki 23, 2010 12:43 am

bugun bende muayene için frenleri ayarlatmaya gittim,ilk olarak fren testine soktuk, onlerde yüzde 2 sapma vardı
arkada ise yüzde 34,yani arkası geçmiyordu, hemen bi fren ustasına gittim,arkaların pabuclarını değiştirdi,havasını aldı vs vs halletti ve muayeneden gidip geçtim:) lpg yi de işlettim:D:D
yani herhangi bi fren ustası yapar,ama muayeneye gitmeden tuvturk standartında bi yerde test ettirin mutlaka
VosVos ucuz araba değildir,aksine pahalı bir tutkudur....
vos41
Vosdost

Mesaj #4 gönderen vos41 » Cmt Eki 23, 2010 8:08 pm

arkadaşlar sefa sirmen sanayi sitesinde adem ustadan şaşmayın
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #5 gönderen orko » Pzt Eki 25, 2010 9:09 am

cio18 yazdı:bugun bende muayene için frenleri ayarlatmaya gittim,ilk olarak fren testine soktuk, onlerde yüzde 2 sapma vardı
arkada ise yüzde 34,yani arkası geçmiyordu, hemen bi fren ustasına gittim,arkaların pabuclarını değiştirdi,havasını aldı vs vs halletti ve muayeneden gidip geçtim:) lpg yi de işlettim:D:D
yani herhangi bi fren ustası yapar,ama muayeneye gitmeden tuvturk standartında bi yerde test ettirin mutlaka

kardeşim maşallah. işler tıkırında gitmiş. nazar değmesin :)
stresss...
cio18
Vosdost
Vosvosumun adı: düldül (06 H 3232)
FİŞNE (34 VU 330)

Mesaj #6 gönderen cio18 » Pzt Eki 25, 2010 7:49 pm

orko yazdı:
cio18 yazdı:bugun bende muayene için frenleri ayarlatmaya gittim,ilk olarak fren testine soktuk, onlerde yüzde 2 sapma vardı

kardeşim maşallah. işler tıkırında gitmiş. nazar değmesin :)

teşekkürlerr:)tıkır tıkır gidiyor masallah:)
VosVos ucuz araba değildir,aksine pahalı bir tutkudur....

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir