Bursa da usta....

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
cemkalkan
Vosdost

Bursa da usta....

Mesaj #1 gönderen cemkalkan » Pzt Eyl 07, 2009 11:51 pm

Öğrencı işi olsun en ballısından olsun dıe woswos bakınıyorum aklımda olan bırkac tane var fakat gosterebılıcek usta hıc bılmıyorum bu yola gonul vermıs vosdostlardan onerılerını beklıyorum. sımdıden tesekkurler...

ake
Vosdost

Mesaj #2 gönderen ake » Cum May 21, 2010 3:15 pm

bursada birkaç usta biliyorum voslara bakan. ilgilenirsen 5335220403 veya [email protected] dan ulaş yardımcı olurum.
ake
yavuzkagan
Vosdost
Vosvosumun adı: ss

Mesaj #3 gönderen yavuzkagan » Cum May 21, 2010 10:03 pm

osman usta 05368864634
serdar sevgi
barista88
Vosdost

Mesaj #4 gönderen barista88 » Pzr Eyl 12, 2010 1:12 am

Osman Usta dısında bı yere götürme beşyol lambalarına gelmeden sağdaki aralıkta sorarsan bulursun numarasını vermişler
rash__
Vosdost

tavan

Mesaj #5 gönderen rash__ » Cum Eki 01, 2010 10:35 pm

ben şuan yalovadayım ve bursada ii bi kaportacıya ihtiyacım var (vosvoslarla ilgilenen)üstü açılır kapanır tenteli 75 model tostosum var.malum butarafların kışı soğuk benim ihtiyacım olan bi kabin tavan bulabilirsem yada yaptıraabilirsem en azından soğuk ve yağmuru birazzdaha kesebilirim.üstü kesilmiş bi vosvosun üst tarafınıda kullana bilirm.yardımcı lursanız sevinirim.

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir