Krank Mili için yardım....

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Blackburn61
Vosdost

Krank Mili için yardım....

Mesaj #1 gönderen Blackburn61 » Prş Şub 04, 2010 12:43 am

Merhabalar siteye daha yeni üye olabildim bilmiyorum dogru yeremi konuyu acıyorum yanlışsa kusuruma bakmayın...
bir tane vosvos alıcaz ankarada çok uygun fiyata bir araç bulduk yanlız aracın krank mili krılmış sanırım el freni cekik yokuşta geri geri kalkmaya çalışmışlar(nası onu yaptılar anlayamadım ama olmuş) :D
şimdi biz arabayı alıp tamir ettirdikten sonra yavastan modifiye işine giricez..
ama şuanda bize ne masraf çıkartır ?
krank mili değişecek pek düzen tutmaz diyolar ama siz daha iyi bilirsiniz başına gelen vardır mutlaka krank mili krılırken motordo başka bi yere zarar vermişmidir başka bir sıkıntı çıkartırmı ortalama işçilikdahil ne civarı tutar ?
şimdiden teşekkür ettim...

Kullanıcı avatarı
blackpearll
Vosdost
Vosvosumun adı: karaolan

Mesaj #2 gönderen blackpearll » Cum Şub 05, 2010 12:32 am

tahminen sadece krankla kalmaz.yeni bir motor yaptırmakta en az 1500 e patlar...
blackened is the end
Blackburn61
Vosdost

Mesaj #3 gönderen Blackburn61 » Cum Şub 05, 2010 9:34 pm

sadece bir krank için butun motor diyosun yane :S
sadece krank neye mall olur bize ?
Kullanıcı avatarı
blackpearll
Vosdost
Vosvosumun adı: karaolan

Mesaj #4 gönderen blackpearll » Pzr Şub 07, 2010 2:21 am

cıkma krank bulucaksın,onuda rektıfıyecıde ölcülcek ,taslanacak,yenı yatak takımı takılacak.yatak pimleri ne alemde..pıston kkolları ne alemde,eksantrık ne alemde + işçilik...bunlara göre bir fiyat cıkar ..ne söylesek yalan olur...
blackened is the end

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir