Vosvos toplamaya karar verdim

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
vosbik
Administrator
Administrator

Cvp: Vosvos toplamaya karar verdim

Mesaj #21 gönderen vosbik » Sal Oca 18, 2011 6:32 pm

slm.tolga ataman dostum benim adım yavuz değil.İsmim Buğra.yanlış anlaşılma var sanırım.

kırpık arkadaş 6000 lirayı şu şekilde harcamış olabilir; 1400 tl vos, 2500-3000 civarı rektefiye.farlar sinyaller vb 250-300, yürüyen bakımı frenler amortisörler vb ufak tefek işleri derken toplamı bu rakamları bulmuştur.Ankara da işçilikler eğer bildiğiniz vos ustası yoksa vahim olabiliyor.malzeme fiyatları hemen hemen aynı ancak işçilik bazen çoşkun takılan stalar yüzünden can yakıyor.boya kaporta vb de 6000 lira daha tutar.o eksik bu eksik, cacıya para elektrikçiye para döşemeciye para kaportacıya para, malzeme yıkanacak benzin alınacak para, döşeme için kumaş alınacak para vb derken iş alır yürür.montajda ayrı paralar istenecek.bazı işleri senin gibi kendi yaparsa masraf düşer ancak yapamıyorsa ya da vakti vb yoksa istenilen paraları işi yaptırmak için vermek zorunda.İstanbulu bilemem ama fiyatlar yazdığımız şekilde.hele birde vosun çürükleir vb fazlaysa kapırtacı 3000-4000 bile rahat ister.

Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #22 gönderen kadircan » Sal Oca 18, 2011 7:32 pm

kırpık arkadaş anladığım kadarıyla sen hiç vosvos restore etmemişsin :) ( toplama değil restorasyondan bahsediyorum )
bende şuan vosvosumu restore ediyorum ve benim maliyetimde 170000tl tutacak,

adam gibi şase ve kupa yapımı için sıkı bir pazarlıktan sonra 3000 tlden ucuzunu bulamazsın
sadece uyduruk maşbieller ve taban sacı 1000 tl
taban contası ve vidaları 100tl civarı
ıvır zıvırlar ve çıkma parçalar 2000 tl gibi
fırın boya 1500 den aşağı yok
döşeme 500-1000 tl
elektirikçi 700
camlar + işcilik 400
motor 1500-2000

beni sadece parçalar 4000 e dayandı aklıma bunlar geliyor,yani rolls royce kadar ediyor
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Mesaj #23 gönderen yunusbatmaz » Sal Oca 18, 2011 10:05 pm

etmez mi Kadir abi :D
ResimResim
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #24 gönderen kadircan » Sal Oca 18, 2011 10:07 pm

bence rols ros mududur nedir vosvosumla kıyaslanamaz bunu tüm içtenliğimle söylüyorum
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #25 gönderen orko » Çrş Oca 19, 2011 8:54 am

bir dükkan kiralayacaksın önce tenha bir yerde. fiyatı düşük olacak. bir de vos sevdalısı arkadaş. alıp malzemeyi başlayacaksın işe. belki ilk günlerde yapılamaz görünür ama illa ki yapılır. çok beceri isteyen yerlerde ise ustaya gidilecek mecburen. artık kişinin kendi tamirini kendisinin yapması taraftarıyım..!
stresss...

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir