TOSUN a PARÇA ALIRKEN KAZIKLANMAK...DÜRÜST ESNAF ÖZLEMİ...

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
vustang_muscle
Vosdost
Vosvosumun adı: TAZ

Mesaj #11 gönderen vustang_muscle » Çrş Haz 23, 2010 8:44 pm

agundogan yazdı:Apo bana verdikleri fiyatlar hep 15 yüksektir onların. ucuz tutyorsa ordan alrırım yakın diye ama yüklüyse mekanikten alırım. Hoş mekanikten aldığın parça problemli çıkarsa, tanımadıklarına sen bozmuşsun der, Taner ise değiştirir. bu da manevi farkı sanırım.

ceyhandan alısverıs yaptın mı pekı abı aynı esnaflıgı ordada var ve hıc pahlaı parca satıtgını gormedım manevıyatı da ıydıır elımde arabadan cıkan parcayla gıttım mekanıge bana dıyorkı turkıye cumhurıyetınden bundan baska parca yok 79 mınıbuse gore dıyorum kı bunu ben neremden soktum ? arabadan soktukte getırdık dımı sana yok de elımde al gerıye nıye uzatıyosun bunun tanıdık tanımadıkla alakası olmamalı verdıgı mal hatalıysa gerı almalı ayrıca ılk kez gıtmısım abuk sabukta esprıler yapıyor ordanda canımı sıktı o ayrı bı mevzu

oha vardır sabanı kırdırır oha vardır tum tarlayı surdurur ;)

irtibat msn:[email protected] tel: 0507 809 23 61
yavuzkagan
Vosdost
Vosvosumun adı: ss

Mesaj #12 gönderen yavuzkagan » Çrş Haz 23, 2010 9:18 pm

lovevosbik;bence aradaki farkın nedenini ilgili yere sorup fark tutarı talep etmelisin.125 tl lik bir alışverişte 40 tl fark olamaz.
serdar sevgi
Kullanıcı avatarı
agundogan
Vosdost
Vosvosumun adı: Betty Boop

Mesaj #13 gönderen agundogan » Çrş Haz 23, 2010 9:43 pm

herkes biriyle senkron tutturuyor işte, kimi de Kalkan'dan başkasından alışveriş yapmaz. Cengiz Abi de iyidir aslında, oldu alışverişim tabiki(pazarlığı iyi yaparsan)
Armağan GÜNDOĞAN
06 AD 0091 ( T3 Westfalia -2.000)
06 HV 027 (1303 -1300)
34 UT 8510 (1303-1600)
34 TC 228 (1303S Big)
06 HP 910 (Variant 1600)
Kullanıcı avatarı
Lovevosbik
Vosdost
Vosvosumun adı: Tosun

Mesaj #14 gönderen Lovevosbik » Prş Haz 24, 2010 9:49 am

Bence güzel bir konu açmış bulunuyoruz...Neticede kullandığımız otomobiller en az 35-40 yıllık...Parça arama bulma ve alma konusunda parçacılarla çok sık işimiz oluyor...Bu siteyi kullananlar da ya vosvos sahibi ya almayı düşünenler ya da bu otomobilleri sevenler...Ustalar ve parçacılar konusunda başımızdan geçen tatlı ve tatsız olayları daha sık paylaşmamız gerektiğini düşünüyorum...Tabii bunu yaparken de reklam kokan davranışlardan kaçınmalıyız... Başıma gelen olayda beni üzen aradaki fiyat farkından ziyade Oto Mekanik in yerini sorduğumda onlar burdan taşındılar Bostancı ya gittiler diye yalan cevap vermesi oldu...Netice de kendisi kaybetti...En azından ben daha pahalı bile bulsam başka yerden alış-veriş yapacağım...Unutmadan ben CEYHAN ve diğer bahsi geçen parçacıyı bilmiyorum.Yazan arkadaş bu konuda bilgi verirse sevinirim...Teşekkürler..
sekoban
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Şimal

Mesaj #15 gönderen sekoban » Prş Haz 24, 2010 10:05 am

bende esin ticaret taner abiden alıyorum bütün parçalarımı şahsi görüşümdür. ne istediysem buldum. fiyatlar normal ne ucuz ne pahalı ama armağan abinin dediği gibi bir maneviyat var hm sattığı malın arkasında hemde gittiğinizbir güler yüz hoş sohbet var. çayımıda içiyorum suyumuda :) aksaray'da hangi sokak olduğunu bilmiyorum mavi büyük binaya çok yakın 1 - 2 sokak var isteyene detaylı açık adres veririm.
...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Turna

Mesaj #16 gönderen atakan77 » Prş Haz 24, 2010 10:54 am

Mavi büyük bina iski binası serkan :)
sekoban
Vosdost
Vosvosumun adı: Şimal

Mesaj #17 gönderen sekoban » Prş Haz 24, 2010 10:56 am

atakan77 yazdı:Mavi büyük bina iski binası serkan :)

evet evet :yarıl: :yarıl: :yarıl: abi napiim yaa hala istanbul'un yabancısıyım mavi olunca emniyet dicektim ki sonrada daha büyük rezil olurum diye mavi büyük bina dedim :):):):):):)
...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
vustang_muscle
Vosdost
Vosvosumun adı: TAZ

Mesaj #18 gönderen vustang_muscle » Prş Haz 24, 2010 10:58 am

ceyhan tıcarette aksarayda esın tıcarette volkswagen grubu ve vosvos parcaları mevcut sıfır motordan sılındır kapagına kadar agır ve dıger tum parcalar mevcut temınıde yapılıyor zaten avrupa yakası ıcın ıdeal ıkı parcacıdır .

adres konusunda hep bıreysel olark gıttıgım ıcın yer tarıfınden zıyade ancak acık adres verebılıyorum ama ulasmak ısteyen yada ıl dısındakı arkadaslara parca gonderımı vs hususunda yardımcı olurum .

ceyhan ticaret cengız abı : tiryaki hasanpaşa caddesi no 53/1 aksaray/ ıstanbul

tel : 0(212) 584 00 60 mail: [email protected]

esin ticaret taner abi :inkılap caddesi koçibey sokak No:1/B aksaray/ istanbul

tel : 0(212) 632 18 18 [email protected]
oha vardır sabanı kırdırır oha vardır tum tarlayı surdurur ;)

irtibat msn:[email protected] tel: 0507 809 23 61
mırmır
Vosdost

Mesaj #19 gönderen mırmır » Prş Haz 24, 2010 6:08 pm

Şanslısınız burada bir parçacı var tutturabildiğine satıyor.Erkara.
SercanGöller
Vosdost
Vosvosumun adı: Tosun

Mesaj #20 gönderen SercanGöller » Prş Ağu 19, 2010 11:15 pm

Selm Arkadaşlar bende motor parçası alıcaktım Kalkan Ticarete gittim parçalar 1100 lira civarı tuttu bide üst sokaktaki Ali abie Oto mekaniğe 950 tuttu ikisindede kalitelilerini istedim.Kalkan Otoda asıl sahibi amca çok iyidir efendidir banada yardımcı olmuştur mekanik taşındı diyen bence başkasıdır.Mekaniktede yardımcı oldular falan sağolsunlar indirimde yaptılar falan ben mekanik otoyu tercih ederim yinede

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir