TOSUN a PARÇA ALIRKEN KAZIKLANMAK...DÜRÜST ESNAF ÖZLEMİ...

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #21 gönderen orko » Pzt Ağu 23, 2010 8:54 am

oto mekanik ali abiden parça almıştım bende. piyasaya göre daha uygun fiyatları. daha sonra yanıldım bir kere ankara da bir başka yere gittim parça için, daha pahalıydı ali abiye göre. sanırım oto mekanik herkese ve her keseye uygun düşüyor. yeni vosvoscu olmuş ve hiçbir şey bilmediği anlaşılan kişileri yakaladıklarında acımadan fazla fiyat isteyen ve diğer parçacıları kötüleyen kişiler var. bu esnaflığa ve insanlığa sığmaz. bu sütunda dün isim vererek paylaşım yapmıştım ama düzeltir kendi adıma üzgün olduğumu belirtirim.
En son orko tarafından Sal Ağu 24, 2010 12:35 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

stresss...
vustang_muscle
Vosdost
Vosvosumun adı: TAZ

Mesaj #22 gönderen vustang_muscle » Pzt Ağu 23, 2010 11:00 pm

orko adlı arkadas basta olmak uuzere herkes bılınclıdır herkes burda bellı yasa gelmıs ınsanlar elınde telefon olan ınsanlar degıl mı kımse kımseyı kazıklamaz ınsanlar kazıklanır gıdıp hangı parcayı nerden alıcanı bılceksın parca parca ayrı yerden alıp karlı alısverıs yapan cok kısı var tanıdıgım ancak burda kımsenın hakkında konusmamak lazım soz ucar yazılanlar burda sabıt kalır , bır araya gelındıgınde konusulur ancak bu tarz konular , orda vebalden bahsedıyosunuz burda herkesın ekmegıyle oynıcak laflar edıyosunuz . herkes bence varolan aklını ve sorusturma yeteneını kullansın bu konu burda kapansın cunku yakısık alcak bısey degıl dıye dusunuyorum . bende parcacı adresı telı ekledım ancak bu sadece ıstanbl ıcı oldugu ıcın konu esıtlensın dıyeydı bıraz dha duyarlı olalım bunlar ınce mevzular
oha vardır sabanı kırdırır oha vardır tum tarlayı surdurur ;)

irtibat msn:[email protected] tel: 0507 809 23 61
Mertie
Vosdost

Mesaj #23 gönderen Mertie » Pzt Ağu 23, 2010 11:29 pm

apo dogru soylemıs arkadaslar tamam burası bizbize oldugumuz bir bilgilendirme forum u ama direk isim vererek bazı suclamalardan kacınmaya calısalım. sonucta burada olmadıkları ıcın cevap haklarıda yok soz konusu satıcıların
hem bosverın 3-5 lira fazla satanları zaten yakında parca bulunmamaya basladıgında dünya paralar vererek almaya baslıycaz parcları. bakın ozaman en maneviyatlı satıcılar nasıl bırer canavara dönüsücekler :)
Kara Kedi
Vosdost
Vosvosumun adı: faruk (kara kedi)

Mesaj #24 gönderen Kara Kedi » Sal Ağu 24, 2010 12:10 am

apo sana katılıyorum bence fazla isim vermeyelim kimsenin ekmeğiyle oynanmasın şahsen avrupa yakasındaki esnafları tanımam, ama şu bir gerçek her esnaf kendi yaptğı ayıbıyla kalır müşterisini kaybeder... önemli olan burda aldığımız parçaları ucuza kapatmak.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör

Mesaj #25 gönderen orko » Sal Ağu 24, 2010 12:42 pm

üst sütundaki mesajımı düzeltir kendi adıma üzgün olduğumu belirtirim sevgili arkadaşlar. sonradan dank ediyor işte. isim vermek bir yerde doğru olmuyor. zira eğer bir etkinlik ortamı oluşur ise belki dile getirilir. bu tarz konular...
vustang_muscle ince uyarın için teşekkür ederim. zor kazanılan paranın harcarken oluşturduğu bir his bu. zira öğrenciliğim boyunca deli gibi çalışıp yaptırdığım vosumun hikayesi bende ayrı bir yük oluşturmuştu. öğle yemeği parasını biriktirip vosuna harcayan birisi olarak o günlerdeki maddi sıkıntılar dün yeniden canımı sıkmıştı. neyse geçmişte kaldı. ama uyanık olmalıyız. en azından hakkıyla bu yolda ilerleyenleri yaşatmak için uyanık olmalıyız. fırsatçılara meydan vermemek adına uyanık olmalıyız...
stresss...
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör

Mesaj #26 gönderen orko » Sal Ağu 24, 2010 12:44 pm

vustang_muscle yazdı:orko adlı arkadas basta olmak uuzere herkes bılınclıdır herkes burda bellı yasa gelmıs ınsanlar elınde telefon olan ınsanlar degıl mı kımse kımseyı kazıklamaz ınsanlar kazıklanır gıdıp hangı parcayı nerden alıcanı bılceksın parca parca ayrı yerden alıp karlı alısverıs yapan cok kısı var tanıdıgım ancak burda kımsenın hakkında konusmamak lazım soz ucar yazılanlar burda sabıt kalır , bır araya gelındıgınde konusulur ancak bu tarz konular , orda vebalden bahsedıyosunuz burda herkesın ekmegıyle oynıcak laflar edıyosunuz . herkes bence varolan aklını ve sorusturma yeteneını kullansın bu konu burda kapansın cunku yakısık alcak bısey degıl dıye dusunuyorum . bende parcacı adresı telı ekledım ancak bu sadece ıstanbl ıcı oldugu ıcın konu esıtlensın dıyeydı bıraz dha duyarlı olalım bunlar ınce mevzular

haklısın.
stresss...
vustang_muscle
Vosdost
Vosvosumun adı: TAZ

Mesaj #27 gönderen vustang_muscle » Çrş Ağu 25, 2010 2:54 am

tsk ederım anlayıs ıcın cogu kısıyle bu tarz mevzularda objektıf uyarı yaptıgım ıcın bırbırımıze gırdık ancak. altını cızmek ıstedıgım nokta herkesın ucuz sattıgın urun bellıdır arastırıp parca parca almak bundan baska bu ısın ıcınden cıkıs yok
oha vardır sabanı kırdırır oha vardır tum tarlayı surdurur ;)

irtibat msn:[email protected] tel: 0507 809 23 61
Kullanıcı avatarı
Murathan54
Vosdost
Vosvosumun adı: böcük

Mesaj #28 gönderen Murathan54 » Prş Eyl 30, 2010 2:46 pm

arkadaşlar kusura bakmayın bişey sormak istiyorum OTO MEKANİK güvenilir bi yermidir? parça siparişi verdim fakat parayı havale etmem gerekiyor kapıda ödeme olanağı yok. birde açık adresini bilen varmı?
SercanGöller
Vosdost
Vosvosumun adı: Tosun

Mesaj #29 gönderen SercanGöller » Prş Eyl 30, 2010 10:30 pm

Oto mekanik Ali abi iyidir hoştur yamuğu olmazz
Kullanıcı avatarı
aynalicesme
Vosdost
Vosvosumun adı: Timsal

Mesaj #30 gönderen aynalicesme » Cum Eki 01, 2010 1:42 am

Merhaba arkadaşlar.Bu konuyu baştan aşağıya okudum.Özellikle okudum ki,atlanılmış önemli bir ayrıntı var...acaba kimse bunun farkında değil mi.
Böyle bir kazıklanma sözkonusu olduğunda,bir tüketici olarak ürünleri aynen götürüp iade etme şansımız vardır.Ne olursa olsun kimsenin,kandırılmaktan ya da kazıklanmaktan hoşlanacağını zannetmiyorum.Fark 40'da olabilir 5'de...Ben olsam geri döner iade ederdim.Ayrıca devir iletişm devri,hiç bir esnaf bu şekilde davranışlarda bulunarak ticari kariyerini,ekmeğini riske atmak istemez.Ben parça satan esnafların,bu durumların hepsinin farkında olduğunu düşünüyorum.Olsa olsa bir yanlışlık olabilir.Üstelik iade ya da başka bir yöntemle düzeltilebilir bir yanlışlık.Bu konuda yazan tüm arkadaşların fikirlerine sonuna kadar katılıyorum ama fiyat sormak, araştırmak özgürlüğümüz olduğu kadar,aldığımız ürünü iade etme özgürlüğümüzü de gözardı etmemek lazım diye düşünüyorum...

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir