İstanbul Avrupa yakasında motor ve mekanik Ustası

Vos ustalarının ve parçacıların adre telefon gibi bilgilerini bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kokocanbo
Vosdost

İstanbul Avrupa yakasında motor ve mekanik Ustası

Mesaj #1 gönderen kokocanbo » Çrş Tem 14, 2010 2:56 am

Fiyatları uygun ve kendi arabası gibi uraşan tonton bi adam 4 yıldır bu işi hobi olarak yapıyormuş ewinin garajında Oturup Baya konuştum Yıldız Teknik üniversitesi makina mühendisliğinden mezunmuş yapılmıycak şeyleri yapabilen yaratıcı biri ben çok memnun kaldım ve özellikle tavsiye ediyorum mekanikten ve vos motorundan çok iyi anlıyan seven bi insan zaten yerine gittiğinizde anlıyacaksınız etrafta 5 adet vosvosu ile bus`u var. Yerinin Adresi Ve Telefonu

fatih mah Cengiz topel Cad çapraz sok (caminin sokağı) no/7
Küçükçekmece / İçkumsal Teli:0535 486 75 74

google map adresi ( 815. Sk Fatih Mh., 34290 Istanbul, Türkiye )
En son kokocanbo tarafından Cmt Kas 13, 2010 11:15 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

merhaba
esman
Vosdost

Mesaj #2 gönderen esman » Cmt Eki 16, 2010 3:37 pm

başkan cengiz topel caddesini biliyoruz ancak g1 sokak neresi bulamadık? nereye yakındır bu dükkan? sefaköy lisesine falan yakın mı?

bir te telefonla aradık ama açmadı. bi yardımcı oluversen?
VW 1303s
kokocanbo
Vosdost

Mesaj #3 gönderen kokocanbo » Cmt Kas 13, 2010 11:11 pm

geçen balata deyiştirmek için gittim mahalenin adı deyişmiş açık adresini yazim fatih mah. cengiz topel cad çapraz sok (hacı ahmet caminin sokağı ) no/7 k.çekmece içkumsal ( menekşe plajının oralar iç kumsalda kumrucu var geçtikten sonraki caminin sokağında etrafta vosvosları görürsünüz zati google map adresi ( 815. Sk Fatih Mh., 34290 Istanbul, Türkiye ) k.çekmece Shell benzinliğin karşı tarafı arkadaşım deniz tarafı
merhaba
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #4 gönderen orko » Pzt Kas 22, 2010 9:23 am

bir usta daha katıldı aramıza böylece. kolay gelsin.
stresss...

“Vos Ustaları ve Parçacıları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir