Benzin göstergem

Konuyla ilgili her detayı ve sorunlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #11 gönderen Tosbağa » Sal Haz 21, 2005 8:45 am

Emrah valla daha gidip konuşmadım ama herhalde oraya taktırırım ama benim LPG takma işinin akibeti daha belli değil hala. Silindir kapağım çatlak onun değişmesi lazım, karb. bulmam lazım, egzost manifoldu değişmesi lazım ve egzost kazanını da değiştirmek istiyorum bunlara öncelik veriyorum ben. Önce vos'umun sağlığı tam olsun.

Saf Alman Cemile... :D

Resim
ir-on
Vosdost

Mesaj #12 gönderen ir-on » Pzr Haz 26, 2005 2:43 am

yaw yapmayin etmeyin. arabayi helak etmeyin. kapitalist olmayin. az binin zevkini alin. lpg isinde de beni ölü bilin allah muhtac etmesin. bir ara goruselim ben izmiti en gec cuma terkedicem. birakin bu lpg islerini. vosvos hicbir zaman ilk aldiginiz gibi olmayacak yoksa
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #13 gönderen Tosbağa » Pzt Haz 27, 2005 12:54 am

Amanaaaan Onur yapama yaaa gözüm sende bu kadar putperest olma tamam bizde tapıyoruz arabamıza ama bizi kesmiyor senin kadar az gezmek biz nereye vosumuz oraya kardeşim...

Resim
ir-on
Vosdost

Mesaj #14 gönderen ir-on » Çrş Haz 29, 2005 10:34 pm

hadi bakalim....
ama tapmayalim sadece guvenelim arabamiza!
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #15 gönderen Tosbağa » Prş Haz 30, 2005 12:04 pm

Arabaya güvenmek ile bitmiyor Onur'cuğum insanın cebi de sağlam olması gerekiyor...

Resim
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #16 gönderen efeeryurt » Prş Haz 30, 2005 2:44 pm

ewtt... sırf benzine ne para harcıorum ben yaa.. dier bakımları allah'tan babam ustaya sölüo benden para almıo 8-)
Resim
tortoise
Vosdost

Mesaj #17 gönderen tortoise » Prş Haz 30, 2005 7:51 pm

olm konumu ne hala getirmişiniz, askerdeim die böle yapıonuz demii... :P
Bu arada ben karamürselden bugün mezun oldum... :)
Yeni yerim Milgem/ İstanbul pendikteymiş sanırım...
Gene buralardayım yanii...
Emrah...
Resim
cakabo
Vosdost

Mesaj #18 gönderen cakabo » Prş Haz 30, 2005 9:39 pm

söylüyorum söylüyorum hep söylüyorum emrah senin askerde olduğun inanılır gibi değil.. bide pendik falan diyosun utanmasan sapanca gölünde denizaltındayım diyecen.. :D :D ne adamsın yaaa.. hade hayırlı olsun yeni yerin.. bu şansın bir ömür sürer inşallah..
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #19 gönderen Tosbağa » Cum Tem 01, 2005 11:53 am

Emraaahhh senin vosu gördüm baban almış bir de 5 mi 6 kişi mi ne binmişler zaten açak vosun sürte sürte dolaşıyorlardı... :? Gözlerime inanamadım olm sen al bence vosunu yanına sen o kadar kişiyi almıyordun vosuna bak vos ağlıyor arkandan söyliyim...

Resim
tortoise
Vosdost

Mesaj #20 gönderen tortoise » Pzt Tem 04, 2005 6:11 pm

yok bea olm binemezler 6 kişide 5 oluo bikere bende bindirmiştim 6 kişi bazen oluo ya binme diyemiorm binene... ama içim gidio :)
bendede o şey yok ama anlamaları lazım bi düşünür insan bu adam vosunu bu kadar sevio acaba 6 kişi bindirirmi dieeee :P
Emrah...
Resim

“Göstergeler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir