KULLANABİLECEĞİNİZ GÖSTERGELER

Konuyla ilgili her detayı ve sorunlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
modifiyelimanyak
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #11 gönderen modifiyelimanyak » Çrş Tem 20, 2005 11:41 pm

yaaa yasin bendede aynı sorun var.. 2. viteste 160 tan sonra hem km. teli kopuyo hemde direksiyonda ufak bi titreme başlıyo.. belkide titanyum iticilerde boşluk vardır.. :razz: :razz: (dediklerime bide kendim inansam...)
yasin km. telini orjinal alman alcan abi.. hala kırılıyosa gösterge ön camını çıkart, ibreyi 20'nin üzerinden biraz daha aşağı indir. 40 la giderken 20 gösterir belki ama sağlam olur..

Forum kuralları gereği forumdan uzaklaştırlmıştır

ADMİN
yasinm
Vosdost

Mesaj #12 gönderen yasinm » Çrş Tem 20, 2005 11:47 pm

:cool: bahtiyar ztn biliyosun orjinal takıyoruz am afayda etmiyor ona yapacağız birşeyler artık bu hafta ful sanayideydim ztn yolda dönerken eskişehirden yola taş dökmüşler tampon kaput mahvoldu birde süratliydik hep taş fırladı kamyonları geçerken fln bide motora birşeyler yaptık süpriz ankaraya gelde gör hem biraz takılırız buralarda herşeyi yaptırdım öndeki çatlakta gitti motorda yenilendi,görünce beğenirsin inşallah,10 gibi geldim daha bugün yeni bitti gece gündüz oradaydım.bi km işini çözemedim.
Er_cU

Mesaj #13 gönderen Er_cU » Çrş Tem 20, 2005 11:50 pm

bencede en iyisi tabi bulunursa orjinal km teli...

ben artık takmıyorum gına geldi kopmasından...
yasinm
Vosdost

Mesaj #14 gönderen yasinm » Prş Tem 21, 2005 12:10 am

sende aynı dertten yanıyosun demek ercu ne yapacağız bilmiyorum nasıl birşey bulabilirizki farklı bir km saat olarak ne takılabilir güzel şekilli senin aklına gelen birşey varmı?
Er_cU

Mesaj #15 gönderen Er_cU » Prş Tem 21, 2005 12:15 am

valla benim son projem km saatini çıkarmak...

şu kocaman devir saatleri varya... autogauge falan... km saatinin olduu yere sadece onu takıcam... km istemiyorum zaten yaptığımız pardon yapabildiğimiz sürat belli :sirit:

200??
yasinm
Vosdost

Mesaj #16 gönderen yasinm » Prş Tem 21, 2005 12:25 am

onu bir tane 106 gti yapmış limon sarısı 06 AE 422 tanırsın arabayı proshopun arabası varya o öyle yapmış.sen çıkarcan demek ben daha arıyacağım şekkilli birşeyde bulamazsam öyle kopar durur ne yapayım devir aldım bu gün ben kaliteli bişey çok pahalı ya.ucuzlarıda çabuk bozuluor ama dandik oluyor sen biirsin.
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #17 gönderen [ WOLF ] » Prş Tem 21, 2005 5:13 am

alın size şekilli bişey
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #18 gönderen oguzhan » Prş Tem 21, 2005 11:26 am

SİZ UÇMUŞSUNUZ ABİ VARYA :? :? BU PARANIN KAYNAĞINI SÖYLEYİNDE BİZDE BULALIM ARTIK GINAAAA GELDİ VALLA 8-) 8-) YETERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
THE END
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #19 gönderen Tosbağa » Prş Tem 21, 2005 12:48 pm

Yaaa valla ben yeter diye bağırıcam yaa ben bulamıyorum adam gibi gösterge satan bir yer. Hadi VDO pek bulunmaz vazgeçtim ondan da ama başka bişi yokmu yani nerde görüp bakım alabiliriz çileden çıkıyorum yavaş yavaş...
Saf Alman Cemile... :D

Resim
Er_cU

Mesaj #20 gönderen Er_cU » Prş Tem 21, 2005 2:06 pm

yasinm yazdı:onu bir tane 106 gti yapmış limon sarısı 06 AE 422 tanırsın arabayı proshopun arabası varya o öyle yapmış.sen çıkarcan demek ben daha arıyacağım şekkilli birşeyde bulamazsam öyle kopar durur ne yapayım devir aldım bu gün ben kaliteli bişey çok pahalı ya.ucuzlarıda çabuk bozuluor ama dandik oluyor sen biirsin.

hilmi abinin arabası biliyorum onu ve diğer proshop arızalarını :sirit:

zaten ilham kaynğım o 106 :)

mazisi,nide biliyorum maltepe pazarında yatarkenki halini simsiyah ve gittikçe hurdalaşıyordu :)

“Göstergeler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir