Jsv Gösterge Seti

Konuyla ilgili her detayı ve sorunlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
FK
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: FK

Jsv Gösterge Seti

Mesaj #1 gönderen FK » Prş Eyl 08, 2005 10:01 pm

Sevgili dostlarım istanbula gittiğimde vosuma jsv marka yağ hararet göstergesi vakum göstergesi ve voltaj göstergesi aldım. Göstergelerin 7 ayrı renk ayarı var ve vosa uygun. Hararet göstergesi müşürüyle birlikte satılıyo ve elektrikli tipten maksimum 150 derece gösteriyo. Vakum göstergesi de aparatlarıyla beraber satılıyo. Voltaj göstergesi direk aküye bağlantılı olduğu için ekstra birşeye ihtiyaç olmuyo. Hararet göstergesi için sadece yağ müşürünü ve hararet müşürünü beraber motor bloğuna monte edebilmeniz için tornacıya bir aparat yaptırmanız gerekiyor. Bağlantılarıda gayet kolay. 7 renkli göstergelerin fiyatları 55 ytl tek renkli göstergelerin fiyatları ise 35 ytl. Ben göstergelerimi kadıköy vişne sokakta mert otodan aldım. Vosuna gösterge bağlatmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. Jsv veya auto gauge markalarını önerebilirim.

yasinm
Vosdost

Mesaj #2 gönderen yasinm » Prş Eyl 08, 2005 10:17 pm

abi vakum derken o ne işe yarıyo birde göstergelerin bağlandığı panalde fiyatın içindemi.birde tek renk yanan hangi renk yanıyo ne sordum ama ya...
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #3 gönderen efeeryurt » Prş Eyl 08, 2005 10:20 pm

hayırlı olsun furkan
Resim
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #4 gönderen [ WOLF ] » Prş Eyl 08, 2005 10:45 pm

Evet arkadaşlar bu göstergeler bence çok iyi... furkan iyi iş çıkartmışsın gerçekten çok güzel kardeşim... Helal sana. güle güle kullan...
donis
2007 Bakımlı Vosvos Ödülü
2007 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #5 gönderen donis » Prş Eyl 08, 2005 11:59 pm

furkan güle güle kullan kardesim...

bir de tabii bizi aydınlattıgın icin tesekkurler...ben devir saati almakta kararlıyım ama henuz alamadım...
Deniz KAMALI...QVOS...KÜTAHYA...

Resim
FK
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: FK

Mesaj #6 gönderen FK » Cum Eyl 09, 2005 6:58 am

Yasin kardeşim vakum göstergesi avans vakum diyaframı ile karbüratör arasına bağlanıyo vakum edilen hava miktarını gösteriyo. Tek renk yananlar mavi renkli. Göstergeleri bağladığım panel ise ayrıdan satılıyor ve vosvos parçacılarında bulabilirsiniz. Mesela istanbul Kalkan ticarette var fiyatı 30-35 falan olması lazım. Tabi aksesuarcılarda göstergeleri bağlamak için daha farklı gösterge kapları mevcut onlardanda alabilirsiniz.
toyodilo
Vosdost

Mesaj #7 gönderen toyodilo » Cum Eyl 09, 2005 8:57 am

Güle güle kullan Forky, çok şık görünüyo. Ayrıca bizide bilgilendirdiğin için teşekkürler. :cool: :cool: :dusunceli:
''Lafla peynir gemisi yürüse, Derya kadar yağ benden''
Resim
SARISHARK
Vosdost

Mesaj #8 gönderen SARISHARK » Cum Eyl 09, 2005 9:03 am

FORKY SUPER OLMUS !!!!!!AKSAM ISIKLARI YAKTIGINDA GORMEK ISTERDIM HELAL OLSUN SUPERRRR
CETVELLİ SAPIK
Er_cU

Mesaj #9 gönderen Er_cU » Cum Eyl 09, 2005 9:09 am

hayırlı olsun mükemmel olmuş
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #10 gönderen oguzhan » Cum Eyl 09, 2005 10:21 am

FORKY HAYIRLI OLSUN KARDEŞİİİMM EĞER TAKTIYSAN SENİN FOTOLARI ALALIMDA Bİİİ BAKALIMM BEEE
THE END

“Göstergeler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir