96 model polo hararet ile yardıma ihtiyacım var

Konuyla ilgili her detayı ve sorunlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
helf
Vosdost

96 model polo hararet ile yardıma ihtiyacım var

Mesaj #1 gönderen helf » Cmt Haz 21, 2008 2:08 pm

merhaba, araba bakımı vs. konularından pek anlamıyorum o yüzden çok komik birşey soruyo olabilirim :)...

benim 96 model polom var. geçen gün yolda giderken hareret ışığı yanıp sönmeye başladı fakat hareret göstergesi normal seviyedeydi. eve gelince parkettim ve kullanım kılavuzundan başınçla (şu anda tam olarak ismini hatırlyamadığım ön camın hemen sol altında akünün yanında ki yuvarlak kap, min ve max yazıyor üstünde) ilgili bir kabı kontrol etmem gerektiğini öğrendim. eğer min. altındaysa içinde ki sıvı, kullanıcı kılavuzu soğutucu koymam gerektiğini söylüyor fakat bu antifriz mi yoksa başka birşey mi yazmıyor. eğer çok teknik bir konu değilse bunun için servise de gitmek istemiyorum.

sonuç olarak bu kabın içine ne ve ne kadar koymam gerektiğini bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

DrAmetBrown
Vosdost
Vosvosumun adı: Pamuk Prenses

Mesaj #2 gönderen DrAmetBrown » Cmt Haz 21, 2008 2:39 pm

hocam bahsettiğin sıvı soğutma suyu. antifrizli su koymanda yarar var. ancak yaz olduğu için sadece su koysan da yeter. ancak.....
dikkatini çekerse burası klasik volkswagen sahiplerinin ve severlerinin buluştuğu ve bilgilerini paylaştığı bir site. burada konumuz klasik volkswagenlardır. dolayısıyla buraya açmış olduğun bu konu hiç ama hiç hoş değil. eğer böyle bir sorunuz varsa bu konu üzerine yoğunlaşmış diğer forumlara danışabilirsiniz. ancak burası bunun yeri değil...
ResimResimResim

Gördüğün gibi hep aynandayım.... Bu da demektir ki takipteyim dikkatli ol!!!!
Ahmet Akın ERYİĞİT & PAMUK PRENSES 35VV526
Smells Like a Volkswagen
helf
Vosdost

Mesaj #3 gönderen helf » Cmt Haz 21, 2008 2:41 pm

hmmmm yok klasik vw cilerin forumu olduğunu farketmemiştim... yardım için teşekkürler... eminim bi admin bu başlığı kapatacaktır.... verdiğim rahatsılıktan dolayı özür
FK
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: FK

Mesaj #4 gönderen FK » Cmt Haz 21, 2008 4:25 pm

Anlayışınızdan ötürü teşekkürler.
Resim

FK Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
TIKLAYINIZ

DEĞER OTO MOTOR KASTAMONU
Sanayi Sitesi 2.Sokak No:67
03662128524 - 05434418020