gösterge ışıklandırması

Konuyla ilgili her detayı ve sorunlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
cervantes
Vosdost
Vosvosumun adı: ***********

Mesaj #11 gönderen cervantes » Çrş Tem 01, 2009 11:24 pm

vosbik peki 1303 voslarda olan dimmer gösterge ışık şiddetini ayarlıyor mu dostum?

cervantes
Vosdost
Vosvosumun adı: ***********

Mesaj #12 gönderen cervantes » Çrş Tem 01, 2009 11:31 pm

suvos ayrıca eğer ledler sıgacak kadar bir hacim varsa kadran plakasının arkasında bahsettiğimiz ışıklı hortumda sıgar bence çünkü hacim olarak hortum kalınlıgı zaten bir led kalınlıgı kadar hatta ezilme payıda var umarım fikir vermiştir zaten led girecek kadar bi mesafe yoksa bu proje hiçbişekilde uygulanmaz ampul boyutu küçülmeden
Kullanıcı avatarı
berk.gulerler
Vosdost
Vosvosumun adı: Harny

Mesaj #13 gönderen berk.gulerler » Cum Ağu 07, 2009 1:32 pm

projen cok super.en yakın zamanda resımlerı beklıyoruz..
Resim
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: totoş

Mesaj #14 gönderen suvos » Pzt Ağu 10, 2009 2:20 pm

ben içini bilmediğim için öyle sordum arabammın önü sökük bekliyorum malum maddi durumlar.göstergeye ledlerin ufak yerlerden girdiğini görmüştüm oyüzden içine sığarmı bilmiyordum ama resim bekliyorum.hem öğrenmiş olurum hemde uygulayabilirimde.ben göğsü VosvosTürk resimleri sayesinde kapladım bende ilerde bu resimleri atacağım.uygulama yapıp arkadaşlar foruma resim koyduğunda el meğini sevenler için çok iyi oluyor hepinize tesekkürler. :ok:
Kullanıcı avatarı
bizmut
Vosdost
Vosvosumun adı: Aşil

Mesaj #15 gönderen bizmut » Sal Eyl 01, 2009 9:37 pm

Ben kendi km gostergemi ses geldigi icin defalarca acmistim. numaralarin kesilmesi ve isiklandirilmasi guzel olabilecek bir fikir fakat hareketli ibrenin oraya led yerlestirilmesi icin uygun bir yer oldugunu dusunmuyorum. siz nasil dusundunuz orda calismayi ??
1966 -1300
Vosumun adı Aşil'dir..
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #16 gönderen yavuzss » Çrş Eyl 02, 2009 7:54 am

Sorun şu ki vosvosun far düğmesindeki reosta normal ampuller için tasarlanmış ve sonradan led aydınlatma sistemi yapan arkadaşlar bu reosta ile led in ışık şiddetini ayarlamada sorun yaşıyorlar.

“Göstergeler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir