Devir Saati

Konuyla ilgili her detayı ve sorunlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
berk.gulerler
Vosdost
Vosvosumun adı: Harny

Devir Saati

Mesaj #1 gönderen berk.gulerler » Çrş Eyl 23, 2009 9:28 am

Arkadaslar aracıma baglattıgım daha dogrusu koydurdugum dıyelım devir saatımı bır turlu baglatamadım!elektrıkcıye gıdıyorum oo bunun 1-2 gun ısı var dıyor!ustama gıdıyorum ben anlamamkı bundan dıyor ! yaa ben bunu kıme baglatıcam :))

Kullanıcı avatarı
mondiaynali
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #2 gönderen mondiaynali » Çrş Eyl 23, 2009 10:33 am

1302 S 1972 - 25 AK 553
1303 1973 - 06 D 3425
1303 L 1974 - 25 NC 728

Murat AYNALI
Erzurum Atatürk Üniversitesi

[email protected]

Bir Sevdadır 1303...

Resim
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #3 gönderen yavuzss » Prş Eyl 24, 2009 9:20 am

Elektrikçin çok kabiliyetli birisiymiş. 1 kabloyu yarım günde bağlıyor anlaşılan, 4 kablo ancak 2 günde bağlanıyor. Kendin bağla en iyisi, en kötü şartlarda 1 saatte kendin bağlarsın, bahsi geçen konuda anlatılıyor bağlantısı. Mümkün olan en ince kablodan kullan.
Kullanıcı avatarı
berk.gulerler
Vosdost

Mesaj #4 gönderen berk.gulerler » Prş Eyl 24, 2009 1:32 pm

abi o kadar işi buyuttulerkı.ben hayatta anlamıyorum onu bıle bıle yok aman bız yakarız.motor yanar.saat yanar.dur acele etme.bu ıs aceleyle olcak ıs degılkafamı yormam lazım kendımı vermem lazım ..leeyynnn yuhhh beeee :)))) yuhh yanii :)) dahada tovbe ..
Resim
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #5 gönderen yavuzss » Prş Eyl 24, 2009 11:32 pm

Amca baştan devrelerini çizip üretime geçecek anlaşılan. + - iki kablo bağlayacak, bobinin - ucundan da bir kablo arkadan öne çekti mi saat çalışacak bu kadar basit. + kontaktan geçecek, bir de far düğmesinden kadran ışığını bağlar. İşi bilen birisine götür böyle adamlar cidden yanlış bağlayıp saati yakıyorlar.
Kullanıcı avatarı
berk.gulerler
Vosdost

Mesaj #6 gönderen berk.gulerler » Prş Eki 01, 2009 12:27 pm

sonunda bagladık yavuzs.baska bı ustayla bırlıkte sızden aldıgım verılere gore yaptırdım :) bunları kım verdı dedı usta,bende bı arkadas falan dedım..hımm madem cok bılıyodu kendı yapsaydı dedı :)) dedım kendısı burda yok :)
Resim

“Göstergeler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir