kilometre göstergesi montaj

Konuyla ilgili her detayı ve sorunlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
cptdeniz
Vosdost
Vosvosumun adı: ben "HACI" diyorum, kızım "PERİ"

kilometre göstergesi montaj

Mesaj #1 gönderen cptdeniz » Cum Oca 15, 2010 6:37 pm

arkadaşlar kılometre gostergesı montaj (elektrık baglantı) şeması elınde olan varmı acaba..sökerken numarlandırdım tüm kabloları aynen de taktım takarken baktımkı 1 tane kablo arttı bırde monte edıp kontagı acınca benzın gostergesı sona dayanıp duman cıkarıyo ve son olarak ta sokerken calısan hız göstergesı takınca çalışmadı telı ıyı bagladım bundan emınım 3-4 defa sokup tekrar bagladım yıne olmadı tel kopuksa nasıl degısecek acaba sol on lastık sokulecekmı?

[img:128:96]http://lh4.ggpht.com/_ogK5bwP6lms/S2ctmBAMioI/AAAAAAAAAGA/pNiZTevZBKQ/s128/05012010%28001%29.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
blackpearll
Vosdost
Vosvosumun adı: karaolan

Mesaj #2 gönderen blackpearll » Cmt Oca 16, 2010 1:51 am

kablolarla km sayacının alakası yoktur.. sayacın arkasından baglantıyı tam oturtamamışda olabilirsin..orayı kontrol et..

ön sol tekeri sök,kapak var telın ucu şim le tutturulmuştur..şimi çıkar.kampananın arkasından ucunu cıkar.teli cek bakalım geliyormu,kopmussa buyuk ıhtımal kopan parça gelir.sayacın arkasından sök ve cekerek cıkar..yenisinide cıkardıgın yerden baslayarak tak..cıkartırken geçtiği yeri bagaj içinden kontrol et,sonra sıkıntı yaşama..
blackened is the end

“Göstergeler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir