1 senenin sonunda

Üyelerimiz kendilerine ait araçları bu bölümde tanıtabilirler.
Forum kuralları
Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html

Sorularınız için arama yapınız ve ilgili bölümlerde başlık açınız.
riddle1678
Vosdost

Cvp: 1 senenin sonunda

Mesaj #11 gönderen riddle1678 » Pzr Nis 24, 2011 12:24 am

yunusbatmaz yazdı:Hayırlı uğurlu olsun güzel işler yapılmış...Ama plaka nedn saklanma gereği duyuluyor onu çözemedim sonuçta herkes vosvosçu burda :) yinede siz bilirsiniz..

bu aracı eşim için yaptım ama kullanımında problem yaşıyor internete satılığa koyucaktım sahibinden.com a o sebeble plakayı kapatmıştım daha sonradan yarım bırakmak içimden gelmedi aracı başlamışken bitirmem gerek diye düşündüm bir süre daha durursa belki kullanım problemini aşar diye düşünüyorum hem fotolarda o sebeble plaka kapalı

riddle1678
Vosdost

Mesaj #12 gönderen riddle1678 » Pzr Nis 24, 2011 12:48 am

serdarbuğan yazdı:güle güle kullanın.bu arada kaporta boya msrafı ne kadar tuttu bu yaz bende böyle bir işe girişmeyi düşünüyorum :taktak:

kaporta boya için aldığım fiyatları söyliyim size ben kendim yaptığım için maliyeti sizi yanıltabilir çümkü boyayı kazıma 1000 liradan fiyat veriyorlar 700 e kadar düşüyorlar ben kendim yaptım çürükler ve doğrultma içinse 1000, 1500 arası istediler ben devreye tanıdıkları sokarak 500 e bitirdim boya ise çok değişiyor 500 e boyarım diyen den tutunda 4500 isteyene kadar her yer değişik fiyat verdi ben 1000 lira işçilik verdim malzemeler bana ait malzeme olarak 2 litre ana renk 5 litre sedef tam geldi sedef olduğu için her kattan sonra daha bi güzel oluyor insan bi kat daha atalım diyor :) 1840 malzeme tuttu 2850 ıvırı zıvırı derken 3000 bulmuştur boyanın maliyeti ama bu fiyat sedef boya için birde boyanın içinde sedef olanlar var onlar metalik boya ile aynı fiyat o zaman o boyanın fiyatı makina boyası ile aynıydı 60 lira ve o boyanın 3 litresi yetiyor bir araca boya işi zor karar yani ama metalik boya düşünüyorsanız düzgün bir boyacıya iyi bir pazarlık ile 800 e güzel bir iş yaptırabilirsiniz malzemede fiyatın içinde olarak
Kullanıcı avatarı
hsynprlk
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: ZÜHTÜ

Mesaj #13 gönderen hsynprlk » Pzr Nis 24, 2011 10:33 am

gülegüle kullan emeğine sağlık cok güzel bi vos olmuşş..
riddle1678
Vosdost

Mesaj #14 gönderen riddle1678 » Pzr Nis 24, 2011 11:11 am

teşekkürler elimden geldiği kadar yapmaya çalıştım beğenmenize sevindim
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #15 gönderen serdarbuğan » Pzr Nis 24, 2011 4:43 pm

teşekkür ederim.ben metalik boya atmayı düşünmüyorum.aslında benim çileğin üst tarafında çok fazla kaportalık bir iş yok ufak tefek sorunlu bölgeler var benim asıl sorunum taban sacı ile aslında onunda şöför mahallinde bulunan kısmında ama aracın üstünde parça boya olan yerler var çok belli olmuyor ama beni rahatsız ediyor onun içinde olmuşken tam olsun komple boyatayım diyorum bakalım hadi hayırlısı :)
Resim
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #16 gönderen gürhan » Pzr Nis 24, 2011 10:48 pm

güle güle kullanın, keyifli sürüşler dilerim...asıl bu hale getirdikten sonra gezmesi keyifli...yoksa alıp boyatıp satayım dedikten sonra pekde bir anlamı yok...
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #17 gönderen orko » Pzt Nis 25, 2011 10:21 am

maşallah. güzel günlerde kullanın.
stresss...

“Üyelerimiz ve Vosları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi