vos aşkı...

Üyelerimiz kendilerine ait araçları bu bölümde tanıtabilirler.
Forum kuralları
Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html

Sorularınız için arama yapınız ve ilgili bölümlerde başlık açınız.
parshomen
Vosdost
Vosvosumun adı: parso

vos aşkı...

Mesaj #1 gönderen parshomen » Cum May 13, 2011 6:38 pm

:yıldız: selam arkadaşlar.adım resul.yaklaşık 1 yıldır sitenizin üyesiyim.yaklaşık bir yıldır da içimdeki vos aşkı gün geçtikçe artıyor...rizeliyim..rizede öğretmenlik yapıyorum.artık daha fazla dayanamayacağım.bana eşlik edecek hayat arkadaşı arıyorum..gülen yüzüne baktığımda huzur dolacağım,ona hediyeler aldıkça mutlu olacağım vosvos arıyorum.rizede ne yazıkki bu araçların kıymeti bilinmiyor.bi kaç vosvos var onlarda benim gibi sevdalı , satmayı düşünmüyorlar.trabzondan veya yakın çevreden , oda olmassa dünyanın herhangi bi yerinden benim bu derdime çare olabilecek arkadaşlara sesleniyorum.ne olur duyun sesimi...herkese şimdiden teşekkürler...

vosbik
Administrator
Administrator

Cvp: vos aşkı...

Mesaj #2 gönderen vosbik » Cum May 13, 2011 6:57 pm

slm.öncelikle bütçeniz ne kadar?düz cam mı bombe cam mı? pre mi vb nasıl bir vosvos istiyorsunuz bunları beleitirseniz daha rahat yardımcı oluruz.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
parshomen
Vosdost

Mesaj #3 gönderen parshomen » Cum May 13, 2011 10:33 pm

valla abicim ne yalan söyleyeyim sitede sadece araçlarınıza uzaktan bakıp iç geçirmekle yetiniyordum( maşallah diyerek).bombeli cam hoşuma gidiyor.şu an okula gidip gelmekte kullandığım 2009 paliom var.malum memuriyet 3000-4000 civarı bi araç düşünüyorum.burada bazı arkadaşlar o fiyata vosmu alınır diyebilir.haklısınız bende emek harcanmış bir vosa fiyat biçilemeyeceğinin farkındayım.vos hakkında bilgilerim sınırlı.ama forumu takip edip bu konuda en azından bilinçli kullanıcı olmayı düşünüyorum.sizlerden öğreneceğim çok şey olduğu için sabırsızlanıyorum da.şimdiden hepinize teşekkür ederim...
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #4 gönderen vosbik » Cum May 13, 2011 11:11 pm

slm.bütçeniz 3000-4000 ise acele etmeyin.biraz daha sabılı olun.bir yandan maddi durum dahilinde vos araştırın bir yandan da voslar hakkında bilgi edinin.gönlünüzdeki vosa en kısa zamanda kavuşmanız dileğiyle.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
Low Rider
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Mazlum

Cvp:

Mesaj #5 gönderen Low Rider » Cum May 13, 2011 11:18 pm

parshomen yazdı:valla abicim ne yalan söyleyeyim sitede sadece araçlarınıza uzaktan bakıp iç geçirmekle yetiniyordum( maşallah diyerek).bombeli cam hoşuma gidiyor.şu an okula gidip gelmekte kullandığım 2009 paliom var.malum memuriyet 3000-4000 civarı bi araç düşünüyorum.burada bazı arkadaşlar o fiyata vosmu alınır diyebilir.haklısınız bende emek harcanmış bir vosa fiyat biçilemeyeceğinin farkındayım.vos hakkında bilgilerim sınırlı.ama forumu takip edip bu konuda en azından bilinçli kullanıcı olmayı düşünüyorum.sizlerden öğreneceğim çok şey olduğu için sabırsızlanıyorum da.şimdiden hepinize teşekkür ederim...

Hocam öncelikle selamlar inşallah en kısa zamanda istediğiniz gibi bi vos bulursunuz. Az çok bilginizde olmuş ben kendimden size bi kaç örnek veriyim ben kendi aracımı sahibinden.com vasıtası ile buldum ilanda resmi bile yoktu birde onun yanında benimde vosvoslar hakkında hiç bir bilgim yoktu aracı 2.500 liraya mal ettim fakat binilebilicek bi durumda değildi ve bende onunla bir an önce gezebilmek için yeniden toplamaya karar verdim ve bu işe giriştim benimde toplamak için ayırdığım bütçe 3500 TL civarı idi . Fakat vosvoslar kapalı bi kutu içini açtıkça 40 senelik bi arabada olağan şeyler çıkıyor (Pas,çürük) normal ama vosvos pahalı bi hobi şuanda aracım bitmek üzere ve bana maliyeti 10.000 TL'yi geçmiş bulunmakta çokta uzatmıyım özetle biraz daha bütçenizi arttırıp 5000-7000 civarı bi vosvos alırsanız size daha faydalı olur :)
parshomen
Vosdost

Mesaj #6 gönderen parshomen » Cmt May 14, 2011 7:30 pm

haklısınız.acele etmemeye karar verdim.herkesin kısmeti bi yerdedir mutlaka.bir gün aniden karşıma çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.
c33nk40
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Mesaj #7 gönderen c33nk40 » Cmt May 14, 2011 11:12 pm

.

“Üyelerimiz ve Vosları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir