araç sahiplenme yardım

Üyelerimiz kendilerine ait araçları bu bölümde tanıtabilirler.
Forum kuralları
Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html

Sorularınız için arama yapınız ve ilgili bölümlerde başlık açınız.
nuriozkann
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

araç sahiplenme yardım

Mesaj #1 gönderen nuriozkann » Pzt Mar 06, 2017 11:42 pm

merhablar arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum. Bir kaç ilandan sonra bu araç aklıma takıldı. 1973 model 2003 trafiğe çıkış gösteriyot. muayene ve sigortanın 2 ay önce yapıldığını söyledi arkadaş. motorun durumuda iyimiş. ilk aracım olucak. yardımlarınızı bekliyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita- ... 055/detay/

nuriozkann
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Re: araç sahiplenme yardım

Mesaj #2 gönderen nuriozkann » Sal Mar 07, 2017 12:36 pm

Cevapp veren yok mu?
barist
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: La amada

Re: araç sahiplenme yardım

Mesaj #3 gönderen barist » Çrş Mar 08, 2017 12:03 am

Merhaba, araç hakkında resimlerden yorum yapmanın sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Ama dikkat etmen gereken noktaları belirteyim. (4 aydır 73 model Vosvos toplamakta olan birisi olarak). Aracı iyi incelemelisin. Çünkü sonrasında maliyeti fazla olabilir. Bu araçlarda çürüğe dikkat edilmeli. Taban sacı, kapı altları, kapı menteşeleri, cam fitil kıyıları. Kapıyı açarak, kapı kolundan yukarı aşağı esneterek durumun farkına varabilirsiniz. Araç iyi ise koltuk kızakları çalışır, kalorifer tesisatı ön cama kadar sıcak hava üfler. Direksiyondaki boşluğu kontrol et. Aracın tüm viteslerini, geri viteste dahil; araç hareket halinde iken dene. Motor kısmına hiç girmiyorum. Mümkünse Vosvos tecrübesi olan birisi ile araca bakın. Umarım seni mutlu edecek bir vosvosla, Vosvos severler dünyasına katılırsın.

“Üyelerimiz ve Vosları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir